ReklamaJaf Polska

akcesoria i komponenty

Elastyczne profile do LED stworzone z tworzywa sztucznego - producent

Elastyczne profile do LED stworzone z tworzywa sztucznego - producent

Niezwykle estetycznie wyglądają odpowiednio wkomponowane w przeznaczone do tego celu profile. W zasadzie każdy mebel czy jego element może być doświetlony tego typu rozwiązaniem. Wszystko zależy tu od projektanta lub użytkownika.

Profile LED znakomicie doświetlają blaty, półki, gabloty, wnętrza szafek, lustra oraz np. nóżki meblowe. Poza tym taśmy LED świetnie sprawdzają się w oświetleniu schodów, różnych wnęk w pomieszczeniach, sufitów podwieszanych itp.

LED LU

Profile LED LU wykonane zostały z elastycznego PCV, dzięki czemu możliwe jest ich formowanie i wykorzystywanie do podświetlania zaokrąglonych elementów. Na polskim rynku dostarcza je firma GM Plast. Producent oferuje je w komplecie z kloszem, który może być przezroczysty – model LED LU/KT lub mleczny – model LED LU/KM. W ich wnętrzu można umieszczać taśmy LED o maksymalnej szerokości 8-10 mm. Moc zastosowanych diod może być różna w zależności od efektu, jaki zamierzamy osiągnąć. Profile mocuje się wygodnie za pomocą taśmy dwustronnej, w którą mogą być opcjonalnie wyposażone.

Materiał, z którego zostały wykonane profile LED LU, jest odporny na niskie i wysokie temperatury. To pozwala je zastosować również na zewnątrz. Rozszerza to spectrum zastosowań profili, które doskonale wypełnią swoje zadanie oświetlając fasady budynków, drzwi, okna, reklamy.

Kolejną zaletą jest ich elastyczność, która ułatwia omijanie przeszkód trudnych do pokonania dla sztywnych profili. Przy zastosowaniu na dworze producent zaleca dokonanie dodatkowego uszczelnienia.

Standardowo profile dostępne są w kolorze jasnej szarości, ale na zamówienie mogą być wykonane w barwie aluminiopodobnej oraz beżu, brązie, czarnym i białym. Długość pojedynczego profilu wynosi 200 cm, mogą być one jednak na życzenie dostarczane także w długości 300 cm.

Opakowanie zbiorcze zawiera 64 sztuki tych produktów, czyli łącznie 128 metrów. Na zamówienie firma dostarcza także same klosze do profili aluminiowych.

Więcej informacji: www.gmplast.com.pl

Uszczelki meblowe z dostawą w 24h
do wszystkich systemów drzwi przesuwanych do płyty/szkła 4, 6 i 8 mm. *pasują do systemów typu: Senator, Indeco, Sevroll, Laguna itp.

Firma GM Plast z Białegostoku zapewnia szybkie dostawy uszczelek o wysokiej i powtarzalnej jakości. Producent jest w stanie wykonać, na konkretne zamówienie, każdy rodzaj tego typu wyrobów z PCV lub wysokiej jakości elastomeru.

Uszczelka U2 – miękka, nawinięta na szpulę, przeznaczona do osadzania szyby o grubości 4 mm w profilu aluminiowym lub stalowym systemów drzwi przesuwnych takich jak Senator, Indeco... Produkowana jest w standardowych odcinkach 100 m, nawijana na szpulę kartonową w osłonie folii. Dostępna jest w wersji przeźroczystej. W ofercie można nabyć także jej odmianę U2.2.1, która służy do osadzania szyby bezpiecznej 4,2-4,5 mm (10/4).

Producent oferuje także uszczelki U6 do szyby o grubości 6 mm (10/6) oraz uszczelki U8 do szyby o grubości 8 mm (10/8).

Nowością w ofercie firmy GM Plast jest uszczelka U18. Produkt identyczny w zastosowaniu z uszczelką U2, ale daje możliwość osadzania szyby o gr. 4-4,5 mm w profil alu przeznaczony do płyty meblowej o gr. 18 mm (18/4).

Uszczelka U3 – produkt przeznaczony do wykorzystania z szybami o grubości 4 mm (10/4), znajduje podobne zastosowanie jak uszczelki U1, U2 oraz U2.2.1.

Uszczelka Uz-1 – stosowana do osadzania szyby 4 mm w profilu aluminiowym typu Z-1 (aluminiowe fronty meblowe – 6/4). Dostępna w kolorze szarym, wykonana z wysokiej jakości tworzywa, co zapewnia szybki montaż!

Firma GM Plast realizuje sprzedaż wysyłkową wytwarzanych przez siebie produktów. Przy zakupie uszczelek w pakiecie 5 rolek, czyli 500 m długości, dostawa jest w pełni bezpłatna.

Więcej informacji: www.gmplast.com.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony