ReklamaLinak A1

akcesoria i komponenty

Firmax to najlepsze rozwiązanie na każdą kieszeń

Firmax to najlepsze rozwiązanie na każdą kieszeń

Firmax

Szuflada Firmax Soft Close to estetyka i perfekcja w działaniu. Lubiana i często stosowana przez firmy stolarskie produkujące meble kuchenne lub łazienkowe. Jej wyróżnikiem jest cichy domyk.

Firmax to najlepsze rozwiązanie na każdą kieszeń. Dzięki wytrzymałym prowadnicom możemy schować w naszych szufladach 40 kg kuchennych niezbędników i pomocy. A cichy domyk idealnie dociąga puste i maksymalnie dociążone szuflady do korpusu szafki.

Podstawowa szuflada występuje w trzech wysokościach 84 mm, 135 mm i 199 mm oraz w siedmiu głębokościach od 270 mm do 550 mm. Kolejną istotną informacją jest fakt eleganckiego wykończenia naszych szuflad, boki wykonane są z wytrzymałego metalu polakierowanego wysokiej jakości lakierem białym lub popielatym.

Przy zastosowaniu średniej lub wysokiej szuflady, w komplecie jest również dostępny kwadratowy reling w kolorze boczków szuflad. Całość nadaje uroku i zadowolenia końcowego odbiorcy z estetycznych walorów produktu, do tego dochodzi wysoka jakość wykonania, wytrzymałość i 30-letnia gwarancja.

Dla bardziej wymagających posiadamy w ofercie dodatkowy reling do wysokiej szuflady, tzw. reling pośredni, czyli w przypadku wysokiej szuflady mamy po dwa relingi na każdy z boków. To jest jedna opcja, natomiast kolejna to podwójny bokside, czyli dodatkowa metalowa ścianka w kolorze szuflady. Pozwala maksymalnie wykorzystać miejsce w szufladzie dając gwarancję, że nic nie wypadnie. I trzecia możliwość - zamiast metalowych boków można zastosować szklany, który nadaje ekskluzywny wygląd całej szuflady.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest szuflada wewnętrzna, którą możemy schować za jednym wspólnym frontem. Jest to idealne zastosowanie w szafce wysokiej stojącej typu cargo.

Przykład:

Montujemy np. sześć szuflad, które schowane są za jednym wspólnym frontem i mamy wtedy szafkę ze środkiem typu cargo wysokie z tym plusem, że każda półka ma wyporność 40 kg.

Cenowo takie rozwiązanie dużo bardziej się opłaca, ponieważ za wysokie cargo trzeba zapłacić około 2000 złotych, a za nasze szuflady przy ilości sześciu wewnętrznych to koszt +/- 300 złotych. Dodatkowo do naszych szuflad wewnętrznych mamy stabilizatory gwarantujące lepszą wytrzymałość produktu. Takie rozwiązania posiadają tylko szuflady z wyższej półki cenowej, jak Blum czy Hettich.

Dla osób lubiących minimalizm w kuchni i brak odstających dodatków, typu uchwyty mamy alternatywę - szufladę Push to Open, czyli otwieraną na dotyk, z gładkim i prostym frontem.

Jeżeli ktoś nie chce szuflad metalowych mamy do zaproponowania prowadnice typu tandem, ze sprzęgłem z regulacją 3D do drewnianych szuflad również z wytrzymałością do 40 kg i z cichym domykiem. Do całości są dostępne zawiasy Firmax, z cichym domykiem wpinane w prowadnik. Prowadniki do zawiasów posiadają funkcję regulacji wysokości.

W najbliższej przyszłości do oferty dojdą szuflady cienkościenne, idealne do szaf. Będą miały cienki i prosty metalowy boczek w kolorze białym i antracytowym.

Więcej informacji tu: https://simteq.pl/do/s/soft%20close 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony