ReklamaRehau 24.11 A1

akcesoria i komponenty

Meble na najwyższym poziomie. Rewolucyjne zawiasy od Hettich.

Meble na najwyższym poziomie. Rewolucyjne zawiasy od Hettich.

Funkcjonalne, perfekcyjnie działające drzwiczki w meblach to najważniejsza sprawa w codziennych czynnościach domowych. Zastosuj innowacyjne zawiasy Hettich, a korzystanie z dowolnych mebli w domu czy biurze stanie się łatwe i bezproblemowe.

Z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie korzystania z mebli firma Hettich stworzyła linię innowacyjnych zawiasów. Dzięki nim Twoje szafki będą działały bez zarzutu!

Sensys – lekko i cicho
Zawiasy Sensys to bezkonkurencyjne rozwiązania dla każdego rodzaju mebli. Wyróżniają je różne opcje montażu oraz niezwykle wygodna regulacja. Dzięki dużemu kątowi samo domykania (aż 35°), drzwi szafek domykają się niemal samoczynnie, w dodatku lekko i bezgłośnie. Ciche domykanie to zasługa systemu Silent System, który jest niewidoczny i zintegrowany w ramieniu zawiasu. Zawiasy Sensys są proste i szybkie w montażu, a niewielka głębokość ich puszki pozwala na zastosowanie tych produktów nawet w przypadku cienkich frontów meblowych. Dodatkowo zawiasy Sensys są odporne na zmiany temperatur - zintegrowany Silent System nie poddaje się wysokiej lub niskiej temperaturze w pomieszczeniu. 

Sensys, idealny do konstrukcji szklanych
Dzięki swojej konstrukcji zawiasy Sensys idealnie nadają się do zastosowania w meblach z elementami szklanymi. To innowacyjna technologia klejenia zawiasów tworzy niezwykle mocne połączenia, które umożliwiają łączenie ze sobą frontów i korpusów wykonanych z różnych materiałów. Zintegrowane ciche domykanie zapewnia miękkie oraz nad wyraz bezpieczne zamykanie nawet delikatnych, szklanych drzwiczek. Marzysz o eleganckiej witrynce w salonie? Z zawiasami Sensys stworzysz mebel swoich marzeń!

Sensys – wyrazisty i niewidoczny
Aby podnieść estetykę Twojego wnętrza, zachowując przy tym najwyższy komfort użytkowania, Hettich wprowadził zawiasy Sensys w efektownym kolorze – czerni obsydianu. Ten system okuć doskonale i dyskretnie komponuje się z designem mebli. Możesz go zastosować w przypadku frontów z ciemnego, egzotycznego drewna oraz dekorów w ciepłych odcieniach. Zawias w czerni obsydianu wtopi się kolorystycznie w tło frontu. To najwyższy poziom komfortu, estetyki i bezpieczeństwa! Dodatkowo zawiasy w czerni obsydianu możesz zastosować w przypadku  szczególnych rozwiązań – np. do cienkich frontów o grubości od 10 mm, do grubych frontów z zachowaniem cienkich szczelin, ale również do frontów łączonych.


 

Niezawodne zawiasy Veosys 
Hettich nieustannie się rozwija i poszerza swoją ofertę produktową. Nowością w portfolio firmy są, wykonane ze stali szlachetnej, zawiasy puszkowe Veosys. To produkty uniwersalne i niezawodne: odporne na korozję, mogą być zastosowane zarówno w szpitalu i laboratorium, jak i domowej kuchni, studiu fitness czy centrum SPA. Innowacyjny cichy domyk zawiasów sprawdza się idealnie i przy wysokich, i przy niskich temperaturach. Duży kąt samo domykania (35°) sprawia, że drzwi wyposażone w zawiasy Veosys domykają się samoczynnie. Nie musisz regulować tych zawiasów – ich innowacyjna konstrukcja sprawia, że zarówno duże i małe fronty oraz drzwi zamykają się delikatnie i płynnie.

Więcej innowacyjnych systemów i akcesoriów  do zastosowania w meblach znajdziesz na www.hettich.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony