ReklamaSenoplast A1

akcesoria i komponenty

Monoblock Geo – baw się projektowaniem

Monoblock Geo – baw się projektowaniem

Opoczno

Monoblock Geo to kolekcja pełna niespodzianek. Podstawą serii są dekoracyjne, ozdobione geometrycznym wzorem płytki. Uzupełnienie zaś stanowią jednokolorowe płytki Monoblock.

Wszystkie elementy kolekcji łączy niewielki format 20x20 cm. Nawiązujący do wymiarów tradycyjnych kafli niezwykle trafnie koresponduje z designem kolekcji, a przy tym daje możliwość tworzenia wielu ciekawych kompozycji, nawet na mniejszych fragmentach ścian.

Zabawa geometrią

Znakiem szczególnym kolekcji są wybłyszczenia geometrycznych wzorów, które uzyskano poprzez naniesienie błyszczącego tuszu na matową powierzchnię płytki. Dają one oryginalny, a zarazem delikatny efekt.

Dzięki temu, proste w stylistyce płytki są jednocześnie wyjątkowo dekoracyjne. Za pomocą płytek Monoblock Geo w dwóch wersjach wzoru oraz jednokolorowych, uzupełniających kolekcję, możemy wykreować na powierzchniach ścian rytmiczne, niebanalne wzory. Dekoracje zostały zaprojektowane tak, aby tworzone z nich układy wnosiły do wnętrz harmonię i porządek, a przy tym pozostawiały przestrzeń dla wyobraźni.

Uniwersalny charakter płytek

Uniwersalny charakter kolekcji docenią zwolennicy nowoczesnych wnętrz, fani klimatu vintage, jak również wielbiciele klasyki. Płytki oferowane są w trzech kolorach: białym, szarym i czarnym. Tej ponadczasowej palecie barw ekstrawagancji dodaje łączenie matowej i błyszczącej powierzchni. Kolory, podobnie jak wzory płytek dostępne w wersji A i B, można ze sobą łączyć lub wykorzystywać niezależnie. Wszystko zależy od naszej inwencji.

Do kuchni i do łazienki 

Kolekcja jest równie uniwersalna pod względem stylu, jak i przeznaczenia. To trafny wybór do kuchni oraz łazienek. Dekoracyjny wzór ułożony z płytek Monoblock Geo sprawdzi się zwłaszcza na tych najbardziej eksponowanych fragmentach ścian, podkreślając styl wnętrza. W kuchni w efektowny sposób ozdobi ścianę nad blatem. Kolorystyka płytek będzie idealnym tłem dla zabudowy kuchennej w dowolnym kolorze, świetnie korespondując z drewnem oraz kamieniem, które chętnie stosowane są w kuchennych aranżacjach. W łazience, połyskująca okładzina ceramiczna z efektownym wzorem umieszczona w strefie prysznica lub nad umywalką, zwróci uwagę już od wejścia. Niezależnie od tego w jakim stylu chcemy urządzić łazienkę, kolory płytek Monoblock Geo stworzą doskonałą bazę aranżacji.

Więcej informacji na temat kolekcji znajduje się na stronie https://www.opoczno.eu/

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Monoblock Geo – baw się projektowaniem
Monoblock Geo – baw się projektowaniem
Monoblock Geo – baw się projektowaniem
Monoblock Geo – baw się projektowaniem
Monoblock Geo – baw się projektowaniem
Monoblock Geo – baw się projektowaniem

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony