ReklamaHafele free space A1
NOWOŚĆ! System żaluzji od REHAU

REHAU

RAUVOLET crystal-line i RAUVOLET brilliant-line to dwie nowe linie produktów żaluzji meblowych REHAU, które doskonale komponują się z produktami z linii RAUVISIO crystal i RAUVISIO brilliant, tworząc spójną koncepcję wzorniczą. Pozwala to na optymalne wykorzystanie naszej przestrzeni, bez utraty walorów estetycznych.

Wyjątkowy system żaluzji meblowych RAUVOLET brilliant-line stanowi rozwiązanie pozwalające uzyskać wysokopołyskowe powierzchnie na frontach szafek żaluzjowych. Co więcej doskonale komponuje się z elementami kuchennymi i frontami meblowymi wykonanymi z wysokopołyskowego materiału RAUVISIO brilliant, ponieważ kolory żaluzji meblowych RAUVOLET brilliant-line zostały tak dobrane, aby pasowały do kolorów materiałów RAUVISIO brilliant.

Dzięki temu system żaluzji REHAU w wersji wysokopołyskowej RAUVOLET brilliant-line pozwala na zestawianie najróżniejsze połączeń.

Żaluzje meblowe RAUVOLET brilliant-line mogą posłużyć jako subtelne kolorystyczne dopełnienie wnętrza albo zostać świadomie wykorzystane jako dominujący element kolorystyczny – w każdym przypadku powstanie nowa kolorowa przestrzeń pełna blasku!

Żaluzje w wersji do zastosowań pionowych wyposażone są w łatwy w montażu mechanizm równoważący, który umożliwia ich proste otwieranie i zamykanie. Zestaw składa się z maty żaluzjowej, listwy uchwytowej (2-częściowej), listwy maskującej oraz prowadnicy. W połączeniu z gotowym do zamontowania mechanizmem równoważącym C3-Box REHAU oferuje solidne, kompletne i łatwe w montażu systemowe rozwiązanie.

Gotowy do zamontowania wysokopołyskowy zestaw RAUVOLET brilliant-line składa się z różnych elementów ekstrudowanych i odlewanych wtryskowo. Widoczne powierzchnie zostały pokryte nieprzeźroczystą folią o wysokim połysku, co pozwala uzyskać efektowne wykończenie frontów meblowych. Paleta kolorów pasująca do materiałów RAUVISIO brilliant umożliwia ciekawe zestawienia i rozwiązania aranżacyjne.

RAUVOLET crystal-line

Żaluzja RAUVOLET crystal-line łączą w sobie zalety szkła z atutami polimerów, dlatego jest bardziej odporna na pęknięcia i zadrapania, a także lżejsza od tradycyjnego szkła. Jednocześnie wyróżnia się atrakcyjnym wzornictwem. Ta wyjątkowa kombinacja znakomicie nadaje się do nowoczesnych wnętrz – kuchni, salonu czy sklepu.

RAUVOLET crystal-line jest dostępna w trzech kolorach: Bianco, Magnolia i Piano, a w wersji niestandardowej – we wszystkich aktualnych kolorach RAUVISIO crystal.

Seria ta to harmonijne uzupełnienie frontów RAUVISIO crystal. Kolory obu produktów są do siebie idealnie dopasowane. W ofercie są cztery kolory z połyskiem: biały (Bianco), postarzana biel (Meringa), kremowy (Magnolia) i czarny (Fumo).

REHAU oferuje rozwiązanie w postaci rolet, które można wkomponować w nowoczesny wystrój kuchni. Nowa kolekcja żaluzji RAUVOLET to praktyczna przestrzeń do przechowywania bez kompromisów wizualnych.

Zobacz więcej: https://www.rehau.com/pl-pl/zaluzje-meblow

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

NOWOŚĆ! System żaluzji od REHAU
NOWOŚĆ! System żaluzji od REHAU
NOWOŚĆ! System żaluzji od REHAU
NOWOŚĆ! System żaluzji od REHAU
NOWOŚĆ! System żaluzji od REHAU
NOWOŚĆ! System żaluzji od REHAU
NOWOŚĆ! System żaluzji od REHAU
NOWOŚĆ! System żaluzji od REHAU

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony