ReklamaBaner A1 - its all in hettich

akcesoria i komponenty

Okucia i zawiasy do mebli kuchennych w świątecznym domu.

Okucia i zawiasy do mebli kuchennych w świątecznym domu.

Święta to czas w którym dom nabiera zupełnie innego oblicza. Chcemy, żeby otaczająca nas przestrzeń miała wyjątkowy, niepowtarzalny klimat.
W grudniu funkcjonalność i wygoda są na wagę złota. Częściej zaglądamy do szafy w poszukiwaniu miejsc, w których elfy mogą ukryć prezenty dla naszych pociech i chowamy w kuchennych szufladach kolejne niezbędne sprawunki. Z firmą Hettich, ekspertem ds. funkcjonalności, świąteczne przygotowania staną się prostsze!  

Czas przedświąteczny to niecierpliwe oczekiwanie, magia, ale i obowiązki! Lista zakupów stale się wydłuża, a kuchenna szuflada prawie się nie domyka od nadmiaru dobra: bakalii, aromatycznych przypraw, suszonych owoców i innych smakołyków niezbędnych do stworzenia wigilijnej wieczerzy. W kuchni pełna mobilizacja: przed nami pichcenie, pieczenie, doprawianie, smakowanie… Świadkiem tych wszystkich chwil są okucia i zawiasy do mebli, które niestrudzenie pracują, by nasza praca była łatwiejsza, a świąteczna opowieść mogła układać chwile w cudowne wspomnienia.

Zbuduj kuchnię marzeń

Meble kuchenne w ostatnich latach stały się niezwykle zindywidualizowane. Szukamy tych niepowtarzalnych, a jednocześnie funkcjonalnych. Prowadnice, okucia i zawiasy do mebli kuchennych potrafią skutecznie pomóc w zaprojektowaniu zabudowy kuchennej  zgodnie z naszym pomysłem i potrzebami. Jakie zawiasy do mebli kuchennych pozwolą stworzyć kuchnię z naszych marzeń? Na które prowadnice oraz inne okucia do mebli kuchennych warto zwrócić uwagę? 

W kwestii szuflad moda nie przemija. Tu króluje najwyższa jakość, trwałość i moc! Warto postawić na solidne prowadnice Quadro lub Actro oraz systemy szuflad InnoTech Atria (obciążenie do 50 kg), AvanTech YOU i ArciTech (obciążenie do 70 kg). Dzięki nim możemy tworzyć zindywidualizowane rozwiązania – od szuflad bardzo szerokich, po te ukryte. Jednym frontem możemy zasłonić kilka mniejszych szuflad, a także zabudować nimi wysokie słupki, tworząc kuchenną spiżarnię. Przezroczyste boki z tworzywa lub szkła pozwolą łatwo odnaleźć właściwe produkty spożywcze. 
 


Co przechowywać w szufladach? Nasza odpowiedź: wszystko.  Oferujemy wkłady (np. na sztućce OrgaTray), a także wygodne przegródki na przyprawy oraz folię spożywczą, po ciężkie garnki i delikatne naczynia. W ostatnim przypadku wybierzmy prowadnice o dużym udźwigu oraz uchwyty na talerze. Coraz popularniejsze stało się także segregowanie odpadów w szufladach, gdzie wystarczy wstawić odpowiedni pojemnik, a po jego zapełnieniu opróżnić go do zbiorczego recyklingu.
 Okucia do mebli kuchennych – prowadnice oraz innowacyjne systemy
Niewątpliwym hitem w kuchni są drzwi przesuwne. To nie tylko oszczędność miejsca, ale również efektowne rozwiązanie wnętrzarskie. Jakie okucia do mebli kuchennych sprawdzą się w tym wypadku? Dla mniejszych drzwi polecamy Slide Line S (drzwi do 15 kg) oraz Slide Line M (drzwi do 30 kg). Taki system daje nam możliwość bardzo modnego w ostatnim czasie częściowego zasłonięcia półki. Skrzydło meblowe możemy przesuwać na prowadnicy i zarządzać nim wedle potrzeby i uznania, np. zasłaniać kubki, a odsłaniać kieliszki, itd. 

Nowoczesne okucia do mebli kuchennych występują aktualnie  w towarzystwie innowacyjnych systemów. Takie rozwiązania jak wspomaganie otwierania za pomocą dotknięcia frontu Push to Open, amortyzator cichego domyku Silent System, a także blokada wysuwu Stop Control ułatwiają kuchenne zmagania i sprawiają, że meble kuchenne stają się naprawdę funkcjonalne! Zwłaszcza blokada wysuwu to wyjątkowo przydatne rozwiązanie, które sprawdzi się np. w szufladzie ze sztućcami oraz domową chemią, chroniąc jej zawartość przed dziećmi. 

 Zawiasy do mebli kuchennych na bazie szkła
Coraz więcej osób ceni także zawiasy do mebli kuchennych, które pozwalają tworzyć we wnętrzu efektowne meble ze szkła. My szczególnej uwadze polecamy zwłaszcza zawiasy Intermat i Sensys, które występują również w wersji o szerokim kącie otwarcia (165°). Za ich pomocą można tworzyć fronty ze szkła, wykonane z dowolnego materiału meblowego – i cienkiego, i grubego, a także te montowane na aluminiowej  ramce.
 Potrzebujesz innowacyjnych rozwiązań do swojego domu? Cenisz funkcjonalność? Zapraszamy na: www.hettich.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony