ReklamaNCS A1
PEKA prezentuje innowacyjne rozwiązania na targach Interzum 2019

PEKA

Międzynarodowe Targi Dostawców Mebli i Wyposażenia Wnętrz interzum. To tu marka PEKA zaprezentował wiele innowacyjnych rozwiązań, które znajdą swoje zastosowanie w branży meblarskiej. Warto się nim przyjrzeć, bo one będą nam uławiały codzienne życie.

Takie targi to wręcz idealne miejsce do tego, aby marka PEKA mogła zaprezentować szeroką gamę oferowanych akcesoriów. Na szczególną uwagę zasługują nowości. Zaprezentowano tu wiele pomysłów ukazujących elastyczność zastosowania systemów do każdego pomieszczenia oraz zgodność z aktualnymi trendami.

PEKA całkowicie na nowo zdefiniowała wysoką szafkę – mebel używany praktycznie w każdej kuchni. Idealny pomysł oszczędzający miejsce to nowość - Pleno Plus, który świętuje swoją premierę na interzum.

Co jest w tym nowego? Przede wszystkim cała zawartość może być wyjęta z takiej szafy za jednym ruchem ręki. Na półkach górnych znajduje się podział na dwie części, tak jak w lodówce. Wystarczy jedno spojrzenie, aby uchwycić całą zawartość - i jeden uchwyt, aby wysunąć jedzenie i naczynia.

Natomiast szafka Trio to innowacyjne rozwiązanie dla osób które zwracają uwagę na cenę. Po otwarciu drzwi szafki górna część dzieli się na trzy płytkie, stałe półki meblowe a także trzy koszyki zawieszone na drzwiach. Pozwala to na natychmiastowy wgląd we wnętrze i nie musimy w niej szukać potrzebnych nam rzeczy. Dwie dolne półki Extendo można wyciągnąć aby wygodnie wyjąć ciężkie przedmioty.

Fioro to przede wszystkim doskonały design wnętrza szafki kuchennej. Półki wysuwne wykonane zostały z jednego kawałka wysokiej jakości blachy powlekanej. Połączenie z wkładkami drewnianymi do poręczy sprawia, że półka przyciąga wzrok.

Te elementy sprawiły, że Fioro zdobyło już nagrody Reddot i IF Awards - oraz nagrodę Interzum Award 2017 w kategorii "Inteligentny materiał i projekt" z pieczęcią "Najlepszy z najlepszych".

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest Click-Stop. Jest to to system, który przekształca wysuwaną półkę w stałą powierzchnię roboczą. Jest więc idealnym rozwiązaniem do składania bielizny, w narożniku do ekspresu do kawy, w wysokiej szafce na sprzęty kuchenne lub w szafce z przesuwnymi drzwiami jako domowy blat biurowy. Półka jest automatycznie blokowana po wyciągnięciu. Natomiast delikatne pociągnięcie zwalnia blokadę ponownie.

Sercem nowego systemu regałów Pecasa jest profil ścienny, który utrzymuje wszystko razem. Półki, korpusy mebli, biurka lub wieszaki na ubrania mogą być do nich indywidualnie przymocowane. Nie ma znaczenia, jak zmieniają się plany pięter i jak nieregularne są wysokości pomieszczeń: Pecasa jest bardzo elastyczna i dostosowuje się - zarówno w biurze domowym, jak i w salonie, sypialni czy szafie.

Więcej informacji na stronie: https://peka.pl/.
 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony