ReklamaSenoplast A1

akcesoria i komponenty

Produkujesz meble na zamówienie? Poznaj inteligentne rozwiązania mobilne.

Produkujesz meble na zamówienie? Poznaj inteligentne rozwiązania mobilne.

Zajmujesz się produkcją mebli na zamówienie? Jesteś stolarzem lub zapalonym majsterkowiczem? TENTE to punkt obowiązkowy w Twojej pracy! Marka oferuje profesjonalne kółka meblowe, dzięki którym Twoje produkty staną się w 100% funkcjonalne. 

Kiedy powstaje mebel, wszystkie etapy jego produkcji są istotne: od projektu po moment, gdy korzysta z niego klient. Jeżeli chcesz, aby meble, które produkujesz były praktyczne i spełniały oczekiwania Twoich odbiorców, koniecznie odwiedź nasz sklep TENTE_Polska na platformie Allegro. Duży wybór kółek różnego typu i systemów umożliwi Ci stworzenie mebla nie tylko estetycznego, ale przede wszystkim funkcjonalnego. Od lat, dzięki naszym kółkom meble zyskują mobilność i ułatwiają życie ludziom.

Czas, żebyś skorzystał z oferowanych przez nas rozwiązań!

W sklepie TENTE_Polska na Allegro znajdziesz:

Ułatwiamy Ci wybór i podpowiadamy, jak zastosować kółka w tworzonych przez Ciebie meblach. W każdej ofercie naszego sklepu zamieszczone są zdjęcia, szczegółowe informacje oraz dane techniczne dotyczące produktu. Udostępniamy również poradniki ułatwiające zarówno dobór, jak i montaż każdego koła. Gwarantujemy dostępność towaru od ręki, tanią przesyłkę (bezpłatna w opcji Allegro Smart) oraz opcje: odroczonej płatności i płatności za pobraniem. 

TENTE to inteligentne rozwiązania dla Twojego biznesu.

Serdecznie zapraszamy do sklepu TENTE_Polska na Allegro. 
Link: oficjalny sklep TENTE na allegro

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony