ReklamaRemmers - baner ogolny A1

akcesoria i komponenty

Rewolucja w górnych szafkach. Zobaczcie nową odsłonę kultowego podnośnika.

Rewolucja w górnych szafkach. Zobaczcie nową odsłonę kultowego podnośnika.

Hafele

Muszą być wygodne w użytkowaniu, pozwalać na maksymalny dostęp do przechowywanych rzeczy i otwierać się tuż pod sufitem. Poznajcie sposób na ergonomiczne fronty uchylne w górnych szafkach kuchennych!

Myśląc o górnej zabudowie kuchennej, zwłaszcza przy kompaktowym aneksie, najlepszym wyborem są fronty uchylne, które pozwalają na swobodny dostęp do szafek. Zabudowę, zwłaszcza w strefie przechowywania, warto zaprojektować aż do sufitu, zdając się na sprawdzone rozwiązania, które pozwolą na ergonomiczne korzystanie z tej przestrzeni. To właśnie w górnych szafkach znajdują się ciężkie i rzadziej używane sprzęty. Trzeba zatem pomyśleć o planie, który pozwoli docelowym użytkownikom na łatwe otwieranie klap i swobodne dotarcie do wnętrza szafek. 

Kultowy podnośnik maksymalizujący przestrzeń
Kultowy bezzawiasowy podnośnik Free Space od Häfele to najmniejszy dostępny na rynku podnośnik, który dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, tworzy więcej miejsca i przestrzeni do przechowywania w górnych szafkach.

- Free Space zajmuje tylko 63 mm w głębi korpusu i dodatkowo jest bardzo dobrym rozwiązaniem do zabudowy z ciężkimi frontami, bo jego udźwig to 10,7 kg. Podnośnik doskonale sprawdzi się też w korpusach o niewielkiej głębokość – mówi Michał Kichler, manager ds. doradztwa technicznego i szkoleń Häfele.

Free Space można dopasować do każdego stylu mebli, gdyż producent zapewnił szeroką gamę kolorystyczną. Podnośnik występuje w czterech kolorach: białym, jasnoszarym, antracytowym i czarnym. Dwa ostatniestworzą idealny zestaw z drewnianymi frontami, które ostatnio wiodą prym w kuchennej modzie. 

Nowa wersja
A co z cięższymi frontami, które chcemy zamontować pod sufitem? W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku Häfele opracowało nową wersję kultowego bezzawiasowego podnośnika - w wersji 6.15. 

– Pozwala on na podnoszenie cięższych klap - nawet o wadze 15 kilogramów przy wysokości frontu 600 mm – podkreśla Michał Kichler i dodaje, że wersja 6.15 jest jedynie niewiele większa rozmiarowo od pierwotnej wersji Free Space. 

 

Zaletą Free Space, którą docenią przede wszystkim stolarze, jest nie tylko kompaktowy rozmiar, ale przede wszystkim beznarzędziowy montaż i demontaż frontu. Dodatkowo Free Space może być z powodzeniem stosowany w szafkach górnych, które znajdują się tuż pod sufitem - kąt otwarcia 107 można ograniczyć do 90 za pomocą zintegrowanego ogranicznika. 

www.hafele.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony