ReklamaRemmers - baner ogolny A1

akcesoria i komponenty

Rewolucja w systemach otwierania szaf i szafek. Podnośniki, które dają nowe możliwości w projektowaniu mebli kuchennych...

Rewolucja w systemach otwierania szaf i szafek. Podnośniki, które dają nowe możliwości w projektowaniu mebli kuchennych...

Podnośniki Aventos HK-XS od Blum zmieniają zasady projektowania i funkcjonowania estetycznych, lekkich frontów meblowych. Dzięki swojej konstrukcji, podnośniki te zapewniają nie tylko łatwość obsługi, ale także eleganckie i nowoczesne wykończenie każdej kuchni. Z nimi nawet te trudno dostępne, najwyżej położone szafy i szafki, stają się komfortowymi miejscami przechowywania. Na co pozwoli Ci ich zastosowanie?

Aventos HK-XS to małe podnośniki o wielkich możliwościach. Gdzie warto ich używać?

Podnośnik Aventos HK-XS od Blum to następny etap myśli inżynieryjnej, dedykowany lekkim frontom meblowym. Jego niewielkie rozmiary kryją w sobie wielką siłę i niezawodność, co sprawia, że staje się on idealnym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i średnich frontów. Uniwersalność zastosowania podnośników Aventos HK-XS sprawia, że świetnie odnajdują się w nowoczesnych kuchniach, salonach czy nawet biurach, zapewniając łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów bez potrzeby użycia siły.

Wszędzie tam, gdzie standardowy sposób otwierania szaf lub szafek okazuje się co najmniej kłopotliwy, podnośniki Aventos HK-XS od Blum zmieniają tę kłopotliwość w najczystszy komfort. Dotyczy to zwłaszcza mebli umieszczonych wysoko, na wysokości twarzy lub wyżej, gdzie łatwo jest uderzyć się otwieranym w sposób klasyczny frontem lub gdzie nie ma miejsca na standardowe rozwiązania. Właśnie dlatego na podnośniki Aventos HK-XS decyduje się coraz więcej osób, zwłaszcza takich, którzy oczekują od tworzonego przez siebie wnętrza ponadstandardowej funkcjonalności. I wielu z nich na dostawcę materiałów do zabudowy tychże wnętrz wybiera właśnie nas – Intar.pl – sprawdzonego partnera specjalistów i wszystkich tych, którzy rozumieją znaczenie prawidłowej aranżacji swojego otoczenia.

Jak wybrać idealny podnośnik Blum HK-XS? Poznaj zalety modelu TIP-ON

Wybór odpowiedniego podnośnika Blum HK-XS zależy od kilku kluczowych czynników, na czele z wielkością i wagą frontu meblowego. Aventos HK-XS TIP-ON to wyjątkowe rozwiązanie, które łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, oferując system bezuchwytowego otwierania. Dzięki temu wystarczy jedno delikatne naciśnięcie, aby front meblowy otworzył się płynnie i cicho, co znacząco podnosi komfort użytkowania całego mebla. Ponadto instalacja takiego podnośnika jest niezwykle prosta i szybka, przez co nawet osoby bez doświadczenia w majsterkowaniu mogą poradzić sobie z jego zamontowaniem. Sprawdź sam, jak łatwo Twoje meble zyskają na funkcjonalności!

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony