ReklamaLinak baner A1 showroom

akcesoria i komponenty

Stolarskie tipy. Czyli jak ułatwić sobie pracę!

Stolarskie tipy. Czyli jak ułatwić sobie pracę!

Hafele

Wygoda, ergonomiczna pozycja, zdrowy kręgosłup, a przy tym funkcjonalny i jakościowy produkt oraz zadowolony klient. Podpowiadamy, jakie produkty warto wybrać, by ułatwić sobie pracę, osiągnąć zamierzony efekt i cieszyć się dobrą opinią wśród klientów!

Niemal 100 lat tradycji i wieloletnia współpraca ze stolarzami dała Häfele, firmie o międzynarodowym zasięgu, wiedzę, jak projektować okucia i oświetlenie meblowe, by były niezawodne, wygodne i funkcjonalne. 

Idealne światło
System LED Loox to idealny wybór dla stolarzy, którzy chcą zyskać pożądany efekt bez użycia lutownicy. Oświetlenie oparte jest na systemie bardzo czytelnych złączek, które pasują do siebie kolorami i kształtami, np. złącza 24 V to zielony kolor, a 12 V to kolor źółto-pomarańczowy. Zasada podłączenia jest podobna do kloców Lego. Intuicyjne łączenie bez użycia lutownicy wyklucza problem zimnych lutów powstających w wyniku nieprawidłowego lutowania elementów. Dodatkowo lutowanie wydłuża cały proces – w przypadku systemu LED Loox nie ma takiego problemu. Praca idzie szybko i sprawnie, a dzięki możliwości bezprzewodowego sterowania światłem Bluetooth Mesh można zaprojektować i wykonać bardzo skomplikowany układ oświetlenia lub zamontować go w trudno dostępnych miejscach. 

Hitowy system stopek
System regulacji mebli nigdy nie był prostszy. Wszystko dzięki bestsellerowemu zestawowi Axilo, który składa się ze stopek o wysokości od 35 do 200 mm i klucza do regulacji. Jeżeli do tej pory regulowaliście meble we dwójkę, Axilo daje możliwość nie tylko skrócenia czasu pracy o połowę, ale także wyregulowania mebli w pojedynkę. Bez potrzeby przybierania nieergonomicznej pozycji podczas pracy. Dzięki Axilo można jednocześnie regulować meble i obserwować poziomicę. Wszystko przy użyciu dedykowanego klucza. Sam klucz można ustawić po różnym kątem, co usprawnia pracę. Cały proces regulacji przyśpieszy jeszcze bardziej, gdy do klucza zostanie użyta wkrętarka. 

Wygodna szuflada
Jest estetyczna i ma idealnie cienkie boki na całej wysokości. Jest więc pożądana przez klientów, bo wpisuje się idealnie w minimalistyczne wnętrzarskie trendy. Co więcej nowa szuflada Matrix S Slim ma jeszcze jedną wielką zaletę. Jest niezwykle łatwa i prosta w montażu. Szufladę można wyregulować od środka, co jest niezwykle przydatne przy regulacji frontów szuflad przy ścianie czy w narożniku kuchni. Dodatkowo nowa szuflada ma identyczne wymiary dna i pleców szuflady, a także rozmieszczenie punktów montażowych co szuflada Matrix S. Pozwala to nie tylko przyśpieszyć montaż, ale również produkcję mebli. 

Więcej na www.hafele.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony