ReklamaHettich majówka
System WingLine – rewolucja w Twojej kuchni

Marzysz o nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzu kuchennym? Z innowacyjnymi rozwiązaniami marki Hettich przestrzeń Twojej kuchni zyska nie tylko piękny wygląd, ale również znacznie podniesie się funkcjonalność tego wnętrza. Zapomnij o tradycyjnych rozwiązaniach, postaw na nowoczesną alternatywę od Hettich!

Tradycyjnie otwierane fronty kuchenne to już przeszłość. Teraz możesz zaprojektować innowacyjne drzwi składane, które po pierwsze możesz dowolnie spersonalizować według własnego pomysłu, a po drugie - pozwolą Ci zaoszczędzić tak cenne w każdym kuchennym wnętrzu miejsce. System Wing Line jest oczywistą alternatywą dla tradycyjnie otwieranych frontów meblowych. Zamiast otwierać je, zamykać, unosić i opuszczać, możesz je swobodnie przesuwać. 

Sezamie, otwórz się!
Za komfortem Wing Line stoją rewolucyjne mechanizmy otwierania Push to move oraz Pull to move Silent , które pozwalają Ci na uzyskanie dostępu do całej zawartości szaf i szafek zaledwie jednym ruchem ręki. Nieważne, czy Twoje fronty są lekkie czy ważą więcej, system Wing Line doskonale poradzi sobie i z ich ciężarem, i z dowolnym materiałem, z którego zostały wykonane. Dlaczego system Wing Line to rewolucja w Twojej kuchni? To innowacyjne rozwiązanie oszczędza Twój czas i… energię. Wystarczy jedno delikatne naciśnięcie, aby otworzyć swobodnie cały pakiet drzwi, za którymi skrywa się zawartość kuchennych szafek i szaf. Błyskawicznie i bez problemu przesuniesz fronty, zyskując tym samym łatwy dostęp do zawartości kuchennej zabudowy. Co ważne, fronty przesuwają się lekko i płynnie, a także bezgłośnie – to zasługa unowocześnionego systemu jezdnego.

Spiżarnia do zadań specjalnych
Marzysz o miejscu w kuchni, w którym możesz swobodnie przechowywać produkty spożywcze oraz swoje przetwory i akcesoria kuchenne i mieć do nich swobodny dostęp, kiedy tylko zechcesz? Nic prostszego! System Wing Line umożliwia Ci stworzenie w kuchni ściany w pełnej zabudowie. To nowoczesne rozwiązanie, nadal rzadko spotykane w polskich domach, które może się okazać zbawienne, nawet w przypadku niewielkiego wnętrza. Taka spiżarnia ukryta za drzwiami to oszczędność miejsca i doskonały pomysł na nowoczesne przechowywanie. Płynnie przesuwane/otwierane drzwi spiżarni tworzą elegancką płaszczyznę w kuchennym wnętrzu, które zyskuje elegancki i nowoczesny charakter. Po przesunięciu drzwi spiżarnia jest wyeksponowana w pełnej krasie, umożliwiając Ci swobodne korzystanie z jej zawartości. Nas zachwyca to rozwiązanie, a Ciebie?

Szukasz innych pomysłów do zastosowania w swoim wnętrzu? 
Odwiedź nas na hettich.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony