ReklamaRehau Passion for Color A1

akcesoria i komponenty

Szafa w nowej odsłonie dzięki systemowi TopLine.

Szafa w nowej odsłonie dzięki systemowi TopLine.

Hettich

Duża powierzchnia szafy w domu czy biurze to już nie problem! Dzięki zaawansowanym systemom do drzwi przesuwnych TopLine firmy Hettich, nawet największe szafy są funkcjonalne, a korzystanie z nich staje się wygodne, bezpieczne i banalnie proste. 

Planujesz nowoczesną szafę o dużej płaszczyźnie drzwi? A może marzy Ci się solidna zabudowa po sam sufit w sypialni? W dodatku chcesz, aby mechanizmy w szafach działały niezawodnie i cicho? Takie marzenia to dla marki Hettich drobiazg! Odpowiedzią jest innowacyjny system drzwi przesuwnych TopLine. Dzięki niemu każda szafa zyskuje nowy wymiar - Tobie pozostaje tylko zagospodarować jej wnętrze.

Wygoda z TopLine L
Systemy firmy Hettich przeznaczone do drzwi przesuwnych z górnym mechanizmem jezdnym dają Ci możliwość stworzenia szafy pojemnej i komfortowej. TopLine L umożliwia stworzenie szafy z dużymi drzwiami – o wysokości skrzydła do 2,6 metra i szerokości do 1,5 metra. Dzięki tak wygodnej konstrukcji masz swobodny dostęp do całej zawartości szafy po jej otwarciu, a nawet ciężkie skrzydło drzwiowe (do 50 kilogramów) przesuwa się niezwykle płynnie i  lekko. Za cichą pracę mechanizmu odpowiada Silent System, dzięki któremu drzwi szafy domykają się cicho i delikatnie. Szafy wyposażone w TopLine L nie potrzebują uchwytów – drzwi otwiera się i zamyka dotykając frontu.
Zobacz, jak działa system TopLine L: https://bit.ly/3F0dLaV

Maxi szafa z TopLine XL
System do nakładanych drzwi przesuwnych TopLine XL powstał z myślą o naprawdę dużych szafach. Okazałe skrzydła drzwi oraz ich waga nie stanowią tu problemu – system doskonale radzi sobie nawet ze 100-kilogramowym ciężarem drzwi i naprawdę dużym formatem frontu szafy (do trzech metrów wysokości i dwóch szerokości). Dzięki innowacyjnej technologii TopLine XL możemy zafundować sobie szafę do sufitu, zyskując elegancką i jednolitą płaszczyznę powstałą z frontów.  Za komfort i bezpieczeństwo systemu odpowiada górny mechanizm jezdny, który działa płynnie i bardzo cicho – rolki poruszają się bezgłośnie. Cichy domyk to zasługa  innowacyjnego mechanizmu Silent System, umieszczonego dyskretnie w końcowej zaślepce. To właśnie on delikatnie i precyzyjnie wyhamowuje nawet najcięższe drzwi. Warto dodać, że system TopLine XL jest bardzo łatwy w montażu, a drzwi szafy, pomimo dużego rozmiaru, otwiera się z łatwością – wystarczy je delikatnie popchnąć lub pociągnąć. Odpada również problem wybierania uchwytów, ponieważ w tym wypadku są po prostu zbędne!
Zobacz, jak działa system TopLine XL:  https://bit.ly/3yh16iT

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony