ReklamaLinak WH
Technologia do mebli. Tak wyjątkowa jak Ty.

Hettich

W każdym meblu tkwi potencjał, a każdą przestrzeń można perfekcyjnie zagospodarować. Nowoczesna technologia meblowa pozwala na podkreślenie indywidualności użytkowników mebli i sprawia, że już samo sięganie do szaf czy szuflad staje się prawdziwą przyjemnością. 

Drzwi szafy, które cicho się domykają i szeroko otwierają, zapewniają wygodny dostęp do całej jej zawartości. Piękne szuflady- wysuwając się bezgłośnie po delikatnym naciśnięciu na front, są uporządkowane dzięki pomysłowym organizerom. Efektywnie wykorzystany cały potencjał przestrzeni do przechowywania, gdzie wszystko ma swoje miejsce i jest łatwo dostępne. To już nie tylko wizja, ale realna koncepcja idealnego wnętrza z perfekcyjnie zorganizowaną, funkcjonalną i estetyczną zabudową meblową. 

Technologia spotyka design

Styl we wnętrzu można wyrazić na wiele sposobów. Nie tylko kolorem, fakturą czy materiałem. Wszystko to jest w zasięgu ręki dzięki inteligentnej technice, która jest subtelna i dyskretna, a jednak porusza meble, wytłumia odgłosy ich pracy, potrafi podkreślić ich komfort użytkowania i wydobyć ich niezwykłe piękno.

To właśnie dzięki doskonałej technice można dziś realizować nowoczesne i wyjątkowe projekty mebli. Ważne, aby zostawała ona całkowicie niewidoczna, a jednocześnie nie ograniczała wizji projektanta. W meblu każdy detal ma znaczenie – począwszy od designerskiego frontu, na subtelnym i funkcjonalnym okuciu skończywszy.

Komfortowa cisza w domowym wymiarze

W kontekście projektowania mebli absolutnym priorytetem jest wygoda użytkowania i optymalne dopasowanie do potrzeb użytkowników. Nowoczesne systemy meblowe muszą sprostać wyzwaniu, jakim jest efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, by zyskać jak najwięcej cennego miejsca do przechowywania. Nawet w małych wnętrzach drzemie potencjał, który można zagospodarować dzięki inteligentnym systemom. 

Komfortowa przestrzeń zabudowy jest radością samą w sobie, ale dodatkowa przyjemność to jej sprawna i bezgłośna praca. Domowej ciszy nie zakłócimy uciążliwym uderzaniem frontów przesuwnych, jeżeli za ich prowadzenie będzie odpowiadał nowoczesny system TopLine XL firmy Hettich, wyposażony w Silent System, który jest skuteczny nawet w przypadku dużych 4-skrzydłowych szaf. Ciche otwieranie i domykanie możemy zapewnić również w przypadku szuflad, nawet jeżeli wymarzyliśmy je sobie w opcji bez uchwytów. 

Szuflada zmienia oblicze

W nowoczesnej zabudowie meblowej design kryje się również za frontem szuflad, które potrafią zachwycić, podobnie jak wyszukany fornir, akryl czy atrakcyjna sylwetka mebli. Z założenia, od szuflad oczekujemy funkcjonalności i wytrzymałości, jednak aspekt designu coraz częściej nabiera ogromnego znaczenia. Szuflady muszą być równie atrakcyjne wizualnie jak cała zabudowa meblowa. 

Odpowiedzią na te potrzeby jest szuflada AvanTech YOU – szuflada cienkościenna, w której kluczowe jest urzeczywistnianie pomysłów projektanta i użytkownika. Bogactwo opcji w zakresie personalizacji oraz kolorów, kształtów i faktur sprawia, że każdy może stworzyć szufladę taką jaką lubi. Atrakcyjne akcenty takie jak profile dekoracyjne i ozdobne wypełnienia- nadają zwykłym szufladom elegancji i smaku. 

Spotkajmy się na targach Warsaw Home & Contract 2021

Technologia do mebli jest naszą pasją. Jednak najlepiej doświadczyć jej na żywo. Miniony rok uniemożliwił nam spotkania offline. Sprawił, że poszukiwanie nowinek branżowych i inspiracji stało się co najmniej utrudnione. Tym bardziej cieszymy się na pierwszą od dłuższego czasu możliwość spotkania z Wami. Targi Warsaw Home to największe w Polsce spotkanie branży wnętrzarskiej. Okazja do spotkania z profesjonalistami, eksplorowania i doświadczenia na własnej skórze nowych rozwiązań w meblarstwie, a przy okazji możliwość sprawdzenia „co w branży piszczy”.

Znajdziecie nas w hali D na stoisku D1.101. Do zobaczenia! Więcej informacji o naszych produktach na stronie www.hettich.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony