ReklamaRemmers - baner ogolny A1

akcesoria i komponenty

Twoje meble w najlepszym świetle!

Biznes

aktualności

Mebleinfo   

Twoje meble w najlepszym świetle!

Klienci są  coraz bardziej wymagający i coraz częściej szukają dla siebie spersonalizowanych rozwiązań. Firma Hettich oferuje AvanTech YOU Illumination – innowacyjną funkcję do szuflad AvanTech YOU, która umożliwia indywidualne projektowanie z  wykorzystaniem światła.

Uniwersalna i dopasowująca się platforma szuflad AvanTech YOU firmy Hettich idealnie odpowiada współczesnemu gustowi i stylowi klientów. Doceniają ją za wyjątkowy design oraz funkcjonalność. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma Hettich postanowiła umożliwić Ci stworzenie szuflady marzeń. Ulepsz swoje życie dzięki oświetleniu. Ułatw sobie działania w  kuchni i łazience: oszczędzaj czas i znajdź wszystko, czego potrzebujesz, bez ciemnych zakamarków i irytujących przerw!

Szuflada w zgodzie z Tobą
AvanTech YOU Illumination to innowacyjna sygnatura świetlna LED przeznaczona dla systemu szuflad AvanTech YOU. Jak działa? Za każdym razem, gdy otwierasz szufladę, jednorodne światło LED nastrojowo oświetla ją oraz jej zawartość. To nie tylko niezwykle efektowne, ale również energooszczędne rozwiązanie: oświetlenie szuflady wyłącza się automatycznie po 30 sekundach lub natychmiast po jej zamknięciu. Energia dla diod LED jest dostarczana przez wygodny akumulator. 

Zobacz, jak działa funkcja AvanTech YOU Illumination:

Duet idealny w Twoim domu
Funkcja AvanTech YOU Illumination jest dedykowana innowacyjnym szufladom AvanTech YOU o eleganckich i nowoczesnych cienkich ściankach. Zintegrowane oświetlenie w postaci jednorodnego światła LED zamontowanego w profilach zatrzaskowych oświetla otwarte szuflady od wewnątrz lub tworzy nastrojowe akcenty na zewnątrz. Szklane intarsje z polerowanymi lub szlifowanymi krawędziami można w ten sposób elegancko zaaranżować: LED tworzy specjalne efekty wizualne za każdym razem, gdy szuflada jest wyciągana. Dzięki zestawowi świateł LED do szklanych intarsji stworzysz w kuchni lub łazience niepowtarzalną atmosferę. Warto wspomnieć, że nasz system jest łatwy w instalacji i nie wymaga skomplikowanych połączeń elektrycznych. Efekt? Za każdym razem WOW!

Nasz innowacyjny pomysł zdobył już kilka międzynarodowych nagród za swoje wzornictwo. Doceniło go jury Interzum Award, Red Dot Award i iF Design Award. Entuzjazm jury wzbudziło doskonałe połączenie emocji, wzornictwa i funkcjonalności. Czas na Ciebie!

Szukasz innych pomysłów do zastosowania w swoim wnętrzu? Odwiedź nas na https://web.hettich.com/

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony