ReklamaFestool - finansowanie A1

akcesoria i komponenty

Złoto dla architektów, projektantów wnętrz... i dla Ciebie!

Złoto dla architektów, projektantów wnętrz... i dla Ciebie!

ZOBAL

Intensywne poszukiwania koloru, który zadowoliłby projektantów, architektów oraz dekoratorów wnętrz a ostatecznie samych użytkowników wreszcie doprowadziły do złota. Dziś jest na wyciągnięcie ręki. Anodowane aluminium potrafi zmylić oko, imitując obraz prawdziwego złota. Barwa choć wciąż traktowana jest z dystansem i obawą, znajduje zastosowanie w coraz szerszej gamie mebli oraz pomieszczeń. Złota anoda w wykonaniu wymaga wiele poświęceń i precyzji. Może przybierać różne odcienie. Dzięki temu posiada szerokie zastosowanie. 

ZOBAL odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, którzy od lat darzą markę swoim zaufaniem, poszerzył swoją ofertę o złotą anodę. Co istotne, anoda zdecydowanie zyskuje w porównaniu z lakierem. Jest trwalsza, bardziej aksamitna w dotyku, a co najważniejsze, jest niezawodna w codziennym, intensywnym użytkowaniu. ZOBAL swoją ofertę w złotym wykończeniu rozpoczyna od swoich flagowych produktów.

Uchwyty krawędziowe frezowane w typach jak i cięte na prosto UKW. Uchwyty wykonywanie są wyłącznie w wykończeniu detalicznym do maksymalnej długości 1200 mm w każdym typie. Ze szczególną starannością frezowania i anodowania w każdym zakamarku i zakończeniu uchwytu. Kolejna grupa to uchwyty przykręcane takie jak U-2 oraz U-5. Niewielkie uchwyty, które potrafią nadać charakteru frontom, szczególnie w złotym wykończeniu. Oczywiście nie może zabraknąć kultowych już U-dziewiątek czyli U-9 oraz z promieniem U-9 R9. Nawet nie wiesz w ilu meblach znalazły zastosowanie. Pozostając w temacie otwierania frontów.

System bezuchwytowy. Kolejna duma ZOBAL.
Ogromne zainteresowanie i wszechstronne zastosowanie sprawiają, że system bezuchwytowy stał się uniwersalnym narzędziem w rękach projektantów i użytkowników, którzy chcieliby zaoszczędzić przestrzeń rezygnując z uchwytów. Dzięki temu zyskujemy przestrzeń zlicowaną z blatem w jednej płaszczyźnie. Służy nie tylko do otwierania drzwi, lecz doskonale współgra z szufladami jak i sprzętem w zabudowie. W złotej anodzie skomponuje się zarówno z czarnym jak i białym sprzętem. Do systemu bezuchwytowego w złotej anodzie zostały stworzone złote akcesoria takie jak zaślepki oraz łączniki. System dopracowany w każdym szczególe i barwie.

Kolejnym asortymentem, który ZOBAL posiada w złotym wykończeniu są fronty:
Z-1, Z-3, Z-5, Z-10, Z-11, Z-13, Z-15, Z-16, Z-18, a także Z-22 oraz Z-23, których maksymalna wysokość to aż 3000 mm (ramy dedykowane pod zawias ukryty). Ramy mogą być zastosowane jako fronty, szuflady (ramy o szerokim profilu) a także systemy przesuwne. Do wyboru szkło lacobel, ornamentowe, przezierne lub bezbarwne (z wyłączeniem ramy Z-11).

Dopieszczeniem całości wyposażenia jest lekki regał IQube 22 w złotej anodzie.
Ekskluzywne wykończenie, z możliwością zastosowania półki ze szkła hartowanego (gr. 4mm) lub płyty (gr. 16mm). Regały wykonywane są pod zamówienie klienta, według jego wyobraźni i projektu (maksymalny wymiar jednego modułu to 600/1500/600 [mm]). Stawiane na regulatorach bądź ślizgaczach, lub wieszane na kołkach rozporowych bądź systemie ściennym. Mogą tworzyć zarówno zabudowę w kuchni, stolik do salonu, salonowy regał lub oddzielać strefy w pomieszczeniach. W złotym wykonaniu wpasuje się w szare, czarne lub białe wnętrze. Do czarnego lub przeźroczystego szkła. Do czarnej bądź białej płyty. 

Złoto to wybarwienie od dawna oczekiwane przez rynek meblarski. W biżuterii stanowi wyrób ekskluzywny. W branży aluminiowej w trwały i łatwy sposób możemy zastąpić ten surowiec poprzez złotą anodę. Dzięki temu zyskujemy komfort cenowy oraz użytkowy, zważywszy na plastyczność aluminium.

ZOBAL
Siedlisko 81A
64-910 Trzcianka POLSKA
 sekretariat@zobal.com.pl
 +48 67 216 80 00
www.zobal.com.pl

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Złoto dla architektów, projektantów wnętrz... i dla Ciebie!
Złoto dla architektów, projektantów wnętrz... i dla Ciebie!
Złoto dla architektów, projektantów wnętrz... i dla Ciebie!
Złoto dla architektów, projektantów wnętrz... i dla Ciebie!
Złoto dla architektów, projektantów wnętrz... i dla Ciebie!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony