CEJAX - producent tkanin obiciowych i technicznych

Cejax

Polska jest w światowej czołówce producentów i eksporterów mebli, a nasza pozycja cały czas rośnie. Ma to swoje odzwierciedlenie w rozwijającym się sektorze rodzimych producentów półproduktów dla przemysłu meblarskiego. Lokalne firmy z branży przybierają na sile i oferują produkty najwyższej jakości.

Założona w 1999 roku firma P.W.CEJAX, polski producent tkanin obiciowych i technicznych, od lat buduje swoją pozycję. Przedsiębiorstwo inwestuje w nowoczesny park maszynowy i może się pochwalić maszynami włókienniczymi najnowszej generacji. W roku 2018 firma sfinalizowała zakup nowoczesnych krosien rapierowych i snowadła zwiększając parokrotnie swoje moce produkcyjne oraz jakość oferowanych materiałów.

Firma P.W.CEJAX podejmuje się zarówno indywidualnych projektów pod potrzeby klienta jak również oferuje tkaniny z własnej oferty. W asortymencie tkanin obiciowych znajdziemy materiały jednobarwne lub w kratę z różnych włókien, głównie syntetycznych. Tkaniny charakteryzują się bardzo dużą odpornością na przecieranie i zabrudzenia oraz spełniają polskie normy trudnopalności. Część z tkanin może być wybarwiona na wskazany przez klienta kolor co stanowi dużą zaletę dla projektantów mebli.

Produkowane przez P.W. CEJAX tkaniny techniczne trafiają dla firm z takich branż jak budowlana, motoryzacyjna czy górnicza. Największym odbiorcom jest oczywiście przemysł meblarski gdzie trafiają specjalistyczne materiały wykorzystywane do konstrukcji mebli. Od lat największym zainteresowaniem cieszy się materiał o nazwie Mart170. Jest to wysokiej jakości produkt o bardzo wysokich parametrach wytrzymałościowych i właściwościach sprężystych. Tkanina ta zastępuje pasy i sprężyny faliste tradycyjnie występujące w różnego rodzaju siedziskach – sofach czy fotelach, ale nadaje się również do bezpośredniego, powierzchniowego zastosowania. Materiał redukuje lub całkowicie eliminuje użycie pianki poliuretanowej. Tkanina pozwala projektantom na tworzenie minimalistycznych, lekkich i zajmujących małą przestrzeń konstrukcji.

Branża meblarska w Polsce, w tym produkcja materiałów i komponentów do produkcji mebli, dynamicznie się rozwija i oby ten trend utrzymywał się jak najdłużej.

P.W. CEJAX
ul. Tymienicka 4
98-220 Zduńska Wola
tel.fax  043 825 51 04
E-mail:biuro@cejax.com

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

CEJAX - producent tkanin obiciowych i technicznych
CEJAX - producent tkanin obiciowych i technicznych
CEJAX - producent tkanin obiciowych i technicznych
CEJAX - producent tkanin obiciowych i technicznych

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony