ReklamaBi-Plast A1
Altendorf - drewno, które opowiada swoją historię

Drewno to wyjątkowy materiał. Cenimy go za ciepło, naturalność i niepowtarzalność. Każdy kawałek drewna jest inny, każdy coś nam opowiada. W rysunku Altendorf - nowego dekoru Interprint - również zapisana jest historia. Pełna upadków, ale też nowych początków.

Altendorf - nowy dekor Interprint z kolekcji Six Pack 2016, jest jak nasza przeszłość. To iglaste drewno wiele przeszło. Jego rysunek jest pełen wspomnień, bolesnych blizn i długo gojących się ran. Widać w nim liczne ślady mechanicznej obróbki - rzazów, zarysowań i zadrapań. Elementy te są tym wyraźniejsze, że kontrastują z tłem bardzo subtelnym - harmonijnym, wręcz miękkim układem słojów.

Bo Altendorf, jak dzieje każdego z nas - jest wielowymiarowy. Obok pamiątek po wydarzeniach smutnych, zaznaczone na nim są też ślady uśmiechów, chwil miłych i wartych wspominania. To z takich momentów czerpiemy siłę, aby przetrwać silne wiatry i groźne burze. To w nich szukamy mądrości, by podejmować dobre decyzje i wciąż na nowo iść do przodu.

Altendorf, podobnie jak wszystkie dekory z tegorocznego Six Pack, w podstawowej ofercie dostępny jest w dwóch wybarwieniach (istnieje możliwość zamówienia również innej wersji kolorystycznej). Jaśniejsza jest delikatniejsza. Utrzymana w subtelnych, świetlistych beżach doskonale pasuje do aranżacji w stylu skandynawskim. Z kolei ciemniejsza wersja Altendorf - to gra szarości i brązów, przetykanych jaśniejszymi, jakby stalowymi refleksami. Doskonale odnajdzie się w zestawieniu z dekorami jednobarwnymi - słonecznymi żółciami, morskim błękitem i miętową zielenią.

www.interprint.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony