ReklamaIMM 2020 - A1
Czy drewno egzotyczne można pokazać w europejskim wydaniu?

Czy drewno egzotyczne można pokazać w europejskim wydaniu? Tak - najlepszym przykładem jest dekor Ravello Interprint z tegorocznej kolekcji Six Pack. Ten inspirowany drewnem tekowym rysunek, to udana próba przeniesienia Orientu na salony Starego Kontynentu.

Tęczyna, czyli drewno tekowe, od kilku lat szturmem podbija serca Europejczyków i wnętrza ich domów. Doceniamy właściwości użytkowe tego egzotycznego gatunku - jego odporność na działanie wilgoci, łatwość pielęgnacji i oczywiście piękny rysunek. Teraz Interprint proponuje dekor inspirowany tym drewnem, ale utrzymany w stylu bliskim sercom mieszkańców Starego Kontynentu.

Na pierwszy rzut oka Ravello nie ma w sobie nic z egzotyki Dalekiego Wschodu. Jego kolorystyka i faktura przypominają wyblakłe od słońca deski. Zachęcają do dotknięcia, poznania opuszkami palców delikatnej struktury porów drewna. Egzotyczne rysy tracą tajemniczą, orientalną nutę. Łagodnieją i subtelnieją, tak że ludzie w otoczeniu mebli z Ravello mogą czuć się naprawdę komfortowo.

Ravello w wersji podstawowej dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Jaśniejsza - doskonale pasująca do wypełnionych światłem wnętrz w stylu skandynawskim zdaje się wręcz promienieć. Z kolei ciemniejsza, której dodano nutkę ciepłych brązów, to delikatna kompilacja miodowych i bursztynowych refleksów przenikających się w płynnym układzie słojów. Na uwagę zasługuje widoczna zwłaszcza w ciemniejszej wersji trójwymiarowość rysunku. Pory i słoje są zaznaczone tak realistycznie, że niemal namacalnie.

www.interprint.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony