ReklamaFirmax (VBH) A1
Dekor Pietra Spezia z prestiżowymi nagrodami 

Interprint

Kamień w rozmaitych odsłonach cieszy się ogromną popularnością w designie i wnętrzach. Dekor Pietra Spezia marki Interprint odwzorowujący ciemny, elegancki kamień z jasnym użyłowaniem został nagrodzony w prestiżowych konkursach „Diament Meblarstwa”i „Meble Plus – Produkt Roku 2020”.

Na początku grudnia zeszłego roku w Businessman Institute w Warszawie rozstrzygnięto 14 edycję konkursu „Diament Meblarstwa”, organizowaną przez Wydawnictwo Meble.pl oraz Grupę meble.pl. Jury złożone z przedstawicieli salonów i hurtowni meblowych, naukowców współpracujących z branżą meblarską, blogerów oraz projektantów wnętrz i architektów oceniało produkty w kategorii meble, akcesoria oraz komponenty.

Liczyło się wzornictwo, zgodność z trendami, funkcjonalność, innowacyjność oraz aspekty techniczne zgłoszonych produktów. Logo „Diament meblarstwa” to wyróżnik wysokiej jakości i innowacyjności, świadczący o wyjątkowości nagrodzonych produktów. Konkurs organizowany jest od 2006 roku i obecnie uważa się go za jeden z najbardziej prestiżowych w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz w Polsce. Przyświeca mu misja promowania najpiękniejszych i najbardziej kreatywnych dzieł wzornictwa. W kategorii „Powierzchnie meblowe” diamentową statuetkę otrzymał dekor Pietra Spezia marki Interprint.

To nie jedyna nagroda dla tego modnego dekoru – otrzymał również wyróżnienie w konkursie „Meble Plus – Produkt Roku 2020”, w kategorii „Materiały do uszlachetniania płyt oraz elementy meblowe”. Gala, podczas której ogłoszono zwycięzców tego konkursu, odbyła się tradycyjnie podczas targów 4 Design Days w Katowicach. Konkurs „Meble Plus – Produkt Roku” to jedno z najstarszych takich wydarzeń w polskiej branży meblarskiej – tegoroczna edycja była już osiemnastą. Dwudziestoosobowe jury wybrało najlepsze meble, akcesoria i materiały dla meblarstwa. Swoje nagrody przyznali także redakcja oraz internauci, którzy oddali głosy za pośrednictwem portalu Biznesmeblowy.pl.

Popularność dekoru Pietra Spezia i wyróżnienia w konkursach świadczą o tym, że Interprint idzie z duchem czasu oraz uważnie śledzi trendy w światowym designie. Od lat niezmiennie królują w nich drewno i kamień, obecnie te w ciemnej kolorystyce.  Pietra Spezia odwzorowuje strukturę ciemnego kamienia poprzecinanego białymi żyłkami.

Żyłki są wyraźne, ale dość luźno rozmieszczone, dzięki czemu wyjątkowo efektownie kontrastują z grafitowym tłem. Wzór jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i urządzonych w bardziej nowoczesnym stylu – wszystko zależy od pozostałego wyposażenia i dodatków. Warto wspomnieć, że powtarzalność wzoru w tym dekorze wynosi ponad 2 metry, co sprawia, że Pietra Spezia będzie wyglądać bardzo naturalnie na dużych powierzchniach. 

Firma Interprint jest częścią japońskiej grupy Toppan. To wiodąca na świecie drukarnia papieru dekoracyjnego i folii finish dla branży meblowej i wykończenia wnętrz. Dekory Interprint zdobią m.in. meble, panele podłogowe i ścienne, a także elementy zabudowy wnętrz. 

www.interprint.com

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Dekor Pietra Spezia z prestiżowymi nagrodami 
Dekor Pietra Spezia z prestiżowymi nagrodami 
Dekor Pietra Spezia z prestiżowymi nagrodami 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony