ReklamaSenoplast - bez plam

surowce i półprodukty

Dekory w klimacie nowoczesnego loftu od Interprint

Dekory w klimacie nowoczesnego loftu od Interprint

Interprint dekor Canneto

Wnętrza dawnych fabryk i magazynów mają nieodparty urok. Nic więc dziwnego, że w ciągu kilku ostatnich lat wywarły tak silny wpływ na wzornictwo i architekturę wnętrz. Z pozoru chłodne i surowe, industrialne przestrzenie zyskują przy bliższym poznaniu, stanowiąc idealną propozycję dla wielbicieli nieformalnego szyku okraszonego nutą nonszalancji. 

W aranżacji, w której pobrzmiewają loftowe echa, kluczowy jest dobór materiałów. Pierwsze skrzypce grają tu metal i beton. Aby zrównoważyć ich chłód, warto wprowadzić do wnętrza również drewno. Wszystkie te elementy są obecne w dekorach z kolekcji Press Play firmy Interprint. 

Dekor Blacksmith kojarzy się z fragmentami blachy, która w wyniku obróbki i korozji zyskała unikatowy charakter. A ponieważ industrialny styl uwielbia niepospolite rozwiązania, dekor świetnie sprawdzi się w loftowych przestrzeniach, przywodząc na myśl surowe materiały, które znamy z placów budowy. 


Interprint dekor Blacksmith

Twinkle to dekor inspirowany lastryko – widoczne na nim drobne kamienie i plamki pozwalają spojrzeć w zupełnie inny sposób na ten dobrze znany, lecz przez lata niedoceniany, szlachetny materiał. Subtelna mieszanka faktur przełamuje chłód betonu i nadaje mu przyjazny charakter.

Interprint dekor Twinkle

W nowoczesnym lofcie nie może również zabraknąć elementów, które wprowadzą do aranżacji nieco ciepła. W tej roli idealnie sprawdzi się elegancki dekor Canneto. Łączy on szlachetną urodę dębu z nowoczesnym ryflowaniem. Łagodna gra kolorów wniesie do wnętrza spokój i odrobinę nienachalnej elegancji. Połączenie tych trzech nieoczywistych motywów wzbogaci wnętrze o industrialny sznyt, bez rezygnacji z klimatycznej przytulności. 


Interprint dekor Canneto

www.interprint.com

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęć. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony