surowce i półprodukty

Global Essentials 2024 – kampania wzornicza Schattdecor

Global Essentials 2024 – kampania wzornicza Schattdecor

W maju br Schattdecor wprowadził na rynek selekcję dekorów nazwaną „Global Essentials 2024” – kolekcję składającą się z 7 specjalnie wyselekcjonowanych, najlepszych dekorów z całego świata. Selekcja ta adresowana jest do szerokiego grona odbiorców, co potwierdza duże zainteresowanie nią na całym świecie. Dekory z Global Essentials wpisują się w politykę zrównoważonego rozwoju, ponieważ są uniwersalne i ponadczasowe. Mają wszystko co potrzebne, aby osiągnąć sukces na rynku.
 

Global Essentials to selekcja dekorów, które mają potencjał, aby stać się bestsellerami na całym świecie.
 

7 potencjalnych bestsellerów

Trendowe wzory wyróżniają się spłaszczonym rysunkiem oraz zredukowaną rustykalnością. Są zbalansowane i ponadczasowe. Ich głównym atutem jest harmonijne piękno zaklęte w szczegółach z pozoru prostej struktury. 

W pierwszej siódemce znajduje się Dąb Salvador,. co potwierdza niesłabnące zainteresowanie strukturami dębowymi.

Znajdziemy tu także inne struktury dekorów drewnopodobnych. Bilbao Walnut, który zdobył popularność po ostatnich targach Sicam, stanowi potwierdzenie nadejścia mody na orzechy. Wiąz California – spektakularny ze względu na swój perłowy błysk, czy subtelny Kasztan Mont Blanc są również cenione przez szerokie grono odbiorców na całym świecie. 

Na szczególną uwagę zasługuje Riva - dekor inspirowany drewnem wiśni, który stosowany jest jako alternatywa dla dekorów dębowych. W obszarze dekorów kamiennych dominuje naturalność i podążanie za trendem „świadomego przeżywania” rzeczywistości. Dekory takie jak Acapulco czy Taj Mahal od momentu wprowadzenia na rynek spotkały się z bardzo dobrymi opiniami, między innymi ze względu na ich wyjątkową naturalność i wyrazistość. 

Dekor Dąb Salvador o uspokojonym, paskowanym rysunku, doskonale sprawdzi się na frontach mebli, jak i na panelach ściennych. Subtelne, lekko ucięte obszary kwiatowe, podobnie jak delikatne falowanie struktury drewna dębowego, sprawiają, że łatwo można łączyć ten dekor z  innymi wyrazistymi rysunkami. 
 

Lokalne preferencje

Wśród tych 7 dekorów, które mają potencjał by stać się globalnymi hitami, polski zespół Schattdecor ds. sprzedaży i designu wyróżnił dwa dekory. Riva już dziś dostępna jest w kolekcji magazynowej Prime Collection. Niebawem także na rynku pojawią się pierwsze wdrożenia dekoru Acapulco. 

Selekcję globalną wspierają także kolekcje dekorów dedykowane poszczególnym regionom na świecie tzw. Local Essentials. Aby zapoznać się z dekorami dedykowanymi m.in. dla obszaru Europy Środkowej, czy Ameryki Północnej zapraszamy na stronę: global-essentials.schattdecor.com
Dzięki swojej naturalnej różnorodności Acapulco doskonale dopasowuje się do swojego otoczenia. To sprawia, że wzór ten jest wszechstronny i daje wiele możliwości. Inspiracją do jego powstania był piaskowiec, wyróżniający się bogactwem kolorów. Acapulco to wzór o bardzo ciekawej strukturze. Można go zastosować na różnych powierzchniach: na meblach, na blacie w kuchni czy też na fasadzie – jest bardzo wymowny w swojej materii.
Riva to bardzo elegancka struktura drewna wiśni. Niewielkie sęki, delikatne zarysowania – wszystko to nadaje temu dekorowi naturalny charakter forniru, który jest wyrazisty i zarazem delikatny w odbiorze. Ta klasyczna struktura ma zaakcentowany rysunek drewna. Riva może być stosowana w różnych wnętrzach (mieszkalnych, biurowych i publicznych) i jest alternatywą do wszechobecnych dębów.

Tegoroczna selekcja dekorów Global Essentials firmy Schattdecor skupia się na międzynarodowej różnorodności i jest poparta wiedzą specjalistyczną, zgodnie z mottem firmy „One Source. Unlimited Solutions”.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Schattdecor Sp. z o.o. 
ul. Sowia 10, PL 62-080 Tarnowo Podgórne
Zakład w Głuchołazach, ul. gen. Andersa 1, PL 48-340 Głuchołazy
www.schattdecor.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony