ReklamaFestool nowości wiosna A1

surowce i półprodukty

Inny rodzaj dębu. Nowe obrzeże ABS Indian Oak

 Inny rodzaj dębu. Nowe obrzeże ABS Indian Oak

Ostermann

Nowe obrzeże „Indian Oak czerwony” (dąb indyjski) łączy styl staromodny ze stylem nowoczesnym. Struktura drewna w kolorze czerwonym na jasnym odcieniu dębu nadaje dekorowi wyjątkowe wrażenie, ale bez narzucania się. W ten sposób dąb indyjski czerwony przyjemnie wyróżnia się w różnych wnętrzach.

Czerwony kolor i jasne drewno trochę przypominają design skandynawski. Nowe obrzeże firmy Ostermann budzi skojarzenia z malowniczymi drewnianymi domkami skandynawskich fiordów. Więc raczej Szwecja niż Indie.

Ale czemu nazwa Indian Oak?

Dąb indyjski, na którym oparty jest nowy dekor, istnieje i, jak sama nazwa przypuszcza, pochodzi z regionów azjatyckich. Natomiast powierzchnia obrzeży jest dekorem fantazyjnym, który naprawdę czuje się jak w domu także trochę dalej na północ. Idealnie pasuje ona do dekoru płyty firmy Pfleiderer o takiej samej nazwie. „Indian Oak czerwony” jest częścią nowej kolekcji Pfleiderer „Design Kollektion 2021-2024” i został przydzielony do linii „Summertime”. 

Idealnie dopasowane obrzeże ABS „Indian Oak czerwony” firmy Ostermann

Aby można było doskonale przenieść delikatne linie płyty firmy Pfleiderer na obrzeże, firma Ostermann oferuje obrzeże ABS „Indian Oak czerwony pory drewna”. Jest one wizualnie i haptycznie oparte na wyglądzie prawdziwego drewna. Dzięki obrzeżom dostępnym w standardowych wymiarach 23, 33, 43 i 100 x 2 mm, rzemieślnicy mogą indywidualnie odpowiadać na potrzeby i życzenia klientów. Wszystkie informacje o nowych obrzeżach stolarze mogą znaleźć wpisując hasło „#Highlights02” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Dobre łączenie: jeden dekor, wiele stylów

Jasny odcień dębu jest odcieniem podstawowym dekoru „Indian Oak czerwony”. Struktura imituje prawdziwe struktury drewna i odzwierciedla je z wszystkimi nieregularnościami. Rdzawoczerwony kolor w zagłębieniach drewna w wyjątkowy sposób podkreśla nieregularności. Mimo oryginalnego designu, nowe obrzeże firmy Ostermann można łączyć z różnymi trendami w wyposażeniu:

•    lekko skandynawski styl nadaje się do nordyckich wnętrz
•    żywy dekor nadaje klasycznym meblom dębowym luźny wygląd
•    kontrastowa struktura drewna idealnie pasuje do metalicznych elementów industrialnych jak np. czarne nogi do stołu, które w mgnieniu oka tworzą wnętrze w stylu loft

Małe zlecenie? Nie ma problemu!

Mieszkania stają się coraz droższe i liczba jednoosobowych gospodarstw domowych wzrasta, natomiast coraz więcej osób przywiązuje szczególną wagę do jakości we własnym domu. Obecnie wyjątkowo poszukiwane są rozwiązania do małych pomieszczeń i mebli. W takich przypadkach firma Ostermann oferuje obrzeże już w małych ilościach od 1 metra.

Dzięki szybkiej dostawie just in time rzemieślnicy mogą realizować zlecenia na czas oraz w wysokiej jakości. Zaczynamy! Następny projekt już czeka.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony