ReklamaSenoplast - bez plam

surowce i półprodukty

Modne obrzeża fornirowane w firmie Ostermann

Modne obrzeża fornirowane w firmie Ostermann

Czy to jasne, ciemne, z strukturą lub bez... W firmie Ostermann stolarze mają do dyspozycji wyjątkową ofertę obrzeży z prawdziwego drewna.

Indywidualna obróbka sprawia, że każde obrzeże fornirowane jest atrakcyjnie niepowtarzalne. Różnorodność obrzeży z prawdziwego drewna firmy Ostermann oferuje stolarzowi wiele materiału do zaprojektowania. Oprócz dębu popularne są gatunki drewna takie jak mahoń, teak czy orzech. 

Obrzeża fornirowane wykazują się trwałością i oferują wyjątkową elastyczność w ostatecznym kształtowaniu powierzchni. Lakier błyszczący, lakier matowy, olej lub wosk ... wszystko jest możliwe. Dopiero ręczne wykończenie doskonale podkreśla piękno materiału. Wtedy obrzeża fornirowane i z prawdziwego drewna stają się efektownymi unikatami. Asortyment firmy Ostermann obejmuje obrzeża fornirowane w ponad 60 różnych gatunkach drewna dostępnych w wielu różnych szerokościach i grubościach oraz z różnymi powierzchniami. Każdy, kto szuka swojego osobistego ulubieńca w dziedzinie forniru, powinien zajrzeć do sklepu internetowego specjalisty od obrzeży. Wszystkie warianty ze zdjęciami są wyświetlane tutaj. Aby odkryć różnorodność, wystarczy wpisać hasło „#Highlights05” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Ciemne drewna z potencjałem trendu 
O ile przez długi czas modne było jasne drewno, o tyle obecnie meble znów są raczej ciemniejsze. Nic dziwnego, że ciemne piękności można bardzo dobrze połączyć z modnym matowym jednolitymi kolorami w ciemnych odcieniach zieleni, błękitu i czerwieni. Popularne gatunki drewna to mahoń i orzech. Szczególnie w mahoniu można atrakcyjnie podkreślić usłojenie za pomocą oleju lub wosku. Popularny jest również lekko czerwonawy teak. Każdy, kto szuka czegoś wyjątkowego, powinien przyjrzeć się również obrzeżom fornirowanym w akacji (robinia), wenge lub macassar. 

Różnorodność szerokości i grubości
Obrzeża z naturalnego drewna są dostępne w firmie Ostermann w wielu szerokościach od 16 do 55 mm dla różnych zastosowań i płyt. Obrzeża fornirowane często dostępne są w czterech grubościach (1, 2 i 3 mm, a także jako fornir cienki o grubości 0,5 mm). 

Wskazówki Ostermann
Pasujące akcesoria do obróbki obrzeży fornirowanych są oczywiście również dostępne w asortymencie firmy Ostermann. Od kleju topliwego do maszynowej obróbki obrzeży aż po klej do obrzeży REDOCOL greenline Kantol do klejenia ręcznego. Do naprawy uszkodzonych powierzchni płyt fornirowanych lub obrzeży fornirowanych dostępne są również pałeczki z twardym i miękkim woskiem w wielu kolorach drewna. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony