ReklamaIMM targi

surowce i półprodukty

Nowe obrzeża ABS do „PrimeBoard MDF czarny naturalny” firmy Pfleiderer

Nowe obrzeża ABS do „PrimeBoard MDF czarny naturalny” firmy Pfleiderer

Ostermann

Nowa czarna płyta pilśniowa średniej gęstości z innowacyjnym wielowarstwowym lakierowaniem o wysokiej jakości firmy Pfleiderer została dopasowana do aranżacji sklepów i ekskluzywnego wyposażenia wnętrz i obiektów. Firma Ostermann oferuje do obu powierzchni - Xtreme wysoki połysk i Xtreme mat - pasujące obrzeża.

Produkt firmy Pfleiderer „PrimeBoard MDF czarny naturalny” wyznacza nowe standardy przy wymagającej aranżacji sklepów oraz wnętrz.

Nowa surowa, czarna płyta pilśniowa posiada wielowarstwowe lakierowanie o wysokiej jakości składające się z trwale elastycznej warstwy funkcyjnej i utwardzanego UV lakieru akrylowego. Firma Pfleiderer oferuje nowe powierzchnie do materiału nośnikowego „StyleBoard MDF czarny” opcjonalnie z uszlachetnianiem Xtreme Mat (XT) lub lakierowaniem Xtreme wysoki połysk (XG). Powierzchnia Xtreme Mat posiada efekt Anti-Finger-Print. Szczególny charakter nowego wyglądu, wynika z delikatnie sypanych, charakterystycznych lekko brązowych elementów wiórowych, które nadają płytom niepowtarzalny wygląd i które oczywiście również odnajdują się na obrzeżach.

W Ostermann znajdziesz odpowiednie obrzeża

Dzięki dwóm nowym obrzeżom ABS „MDF czarny naturalny gładki z lakierem matowym” i „MDF czarny naturalny Excellent Gloss”, powierzchnie o wysokiej jakości uzyskują idealne wykończenie również na krawędziach. Pierwszy wariant urzeka swoim matowym wyglądem. Wersja o wysokim połysku jest idealnie dopasowana do odpowiednej powierzchni XG ze względu na stopień połysku. Obrzeża uzyskują swoją wyjątkowość i elegancję dzięki dyskretnie wstawianym lekko brązowym inkluzjom wiórowym, które przypominają oryginalny materiał. Oba warianty są dostępne w standardowych długościach 23, 33, 43 oraz 100 x 1 mm. Na życzenie, firma Ostermann może dociąć obrzeża o szerokości 100 mm na dowolną szerokość.

Obrzeża od 1 metra

Firma Ostermann dostarcza obrzeża dopasowane do powierzchni od ponad 70 różnych dostawców płyt w całej Europie. Obrzeża są wykonane z różnych materiałów, takich jak ABS, melamina, drewno, akryl i aluminium, o różnych grubościach i szerokościach. Towar magazynowy zamówiony do godziny 16:00 opuszcza fabrykę jeszcze w tym samym dniu.

Więcej informacji o wymienionych produktach można znaleźć wpisując hasło Highlights092020na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony