ReklamaRehau A1

surowce i półprodukty

Nowe obrzeża do nowoczesnego designu OSB 

Nowe obrzeża do nowoczesnego designu OSB 

Ostermann

W aranżacji wnętrz, płyty OSB są często używane do konstrukcji ścian, sufitów oraz podłóg. Coraz częściej widać gruboziarniste płyty wiórowe także jako powierzchnie w meblarstwie. Z tego powodu firma Ostermann włączyła do swojej oferty pasujące obrzeża. 

OSB oznacza „Oriented Strand Board”, co tłumaczy się mniej więcej jako „płyta o wiórach orientowanych”. Płyty wykonane z gruboziarnistych wiórów z drewna iglastego lub liściastego charakteryzują się wyjątkową stabilnością. Żywy i naturalny wygląd przypadkowo ułożonych wiórów oraz niezwykła haptyka sprawiają, że materiał ten jest interesujący również do obróbki w nowoczesnej aranżacji mebli, sklepów i wnętrz. Aby profesjonalnie pokryć powierzchnie ciętych płyt meblowych, firma Ostermann włączyła do swojej szerokiej oferty 2 nowe obrzeża meblowe z dekorem OSB. 

Nowe obrzeże drewniane „OSB”
Dla tych, którzy przy obróbce płyt OSB chcą używać drewna jako materiału do obrzeży, firma Ostermann oferuje nowe obrzeża z prawdziwego drewna 070.0058. OSB. Obrzeże fornirowane o grubości 1,3 mm jest dostępne w szerokościach 24, 33 i 43 mm i jako towar na rolkach o długości 50 m, tak jak wszystkie obrzeża fornirowane. Zaleta: dodatkowa obróbka mebli jak na przykład malowanie, szlifowanie, bejcowanie lub lakierowanie pozwalają na idealne dopasowanie obrzeży do koloru powierzchni mebli OSB z płyt OSB. 

Nowe obrzeże ABS „OSB”
Stolarz który preferuje obrzeża ABS otrzyma od firmy Ostermann pasujące rozwiązanie z nowym obrzeżem 048.9261. OSB. Obrzeże jest dostępne w szerokościach standardowych 24, 33, 43 i 100 mm oraz grubościach 1 i 2 mm. Zaletą obrzeży ABS jest niska, minimalna ilość zamówienia. Jak wszystkie obrzeża, obrzeża te dostarczane są w każdej długości od 1 metra. Materiał ABS niezawodnie chroni przed uderzeniami i także w zależności od sposobu klejenia przed wnikaniem wilgoci. Ponadto obrzeże jest dostępne również w szerokościach rozbieżnych od standardu, ponieważ firma Ostermann przycina na życzenie obrzeża o szerokości 100 mm na dowolną żądaną szerokość. 

Obrzeża meblowe dostarczane na czas
Firma Ostermann dostarcza obrzeża meblowe z różnych materiałów, takich jak ABS, melamina, akryl, aluminium lub drewno. Obrzeża są dopasowane do powierzchni od ponad 70 różnych dostawców płyt w całej Europie. Towar magazynowy zamówiony do godziny 16:00 opuszcza fabrykę jeszcze w tym samym dniu. 

Więcej informacji o wymienionych produktach można znaleźć wpisując hasło „Highlights082020” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony