ReklamaLinak WH

surowce i półprodukty

Nowe obrzeża w dekorze poprzecznym w firmie Ostermann. Podwójny jesion. Pojedynczy dąb.

Nowe obrzeża w dekorze poprzecznym w firmie Ostermann. Podwójny jesion. Pojedynczy dąb.

Dekory poprzeczne są zawsze czymś wyjątkowym. Dobrze, że firma Ostermann już teraz oferuje trzy nowe obrzeża ABS do tego designu. Dzięki jasnemu i ciemnemu jesionowi, a także dekorowi dębowemu o poprzecznym usłojeniu można zaprojektować meble, które mają w sobie to „coś”. 

Dekory poprzeczne są zawsze czymś wyjątkowym ze względu na swój wymagający wysiłku proces produkcji. Na szczęście przyciągający wzrok design można osiągnąć również za pomocą płyt o drewnianym dekorze. W ofercie firmy Ostermann pojawiły się trzy nowe obrzeża ABS z dekorem poprzecznym. Są one dostępne jako Jesion Linearny Poprzeczny, Jesion Linearny Naturalny Poprzeczny i Dąb Lindenberg Poprzeczny w standardowych wymiarach 23, 33, 43 i 100 x 2 mm. Więcej informacji o wymienionych obrzeżach można znaleźć wpisując hasło „#Highlights10” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu  

Ciemne i piękne: obrzeże ABS Jesion Linearny Poprzeczny 
Ciemnobrązowe obrzeże w kolorze podstawowym uzyskuje swój naturalny wygląd dzięki nieregularnym oraz różnorodnie jasnym i szerokim poprzecznym paskom, które odpowiadają naturalnej strukturze. Przypominają one produkcję forniru z pionowo pracującą maszyną do cięcia. Odcienie kolorystyczne powierzchni sięgają od czekoladowego brązu do jasnego miodowego brązu w filigranowych paskach. 

Nordycki wygląd: Jesion Linearny Naturalny Poprzeczny 
Ci, którzy preferują modne, jaśniejsze, nordyckie odcienie drewniane, powinni użyć obrzeża ABS Jesion Linearny Naturalny Poprzeczny. Delikatne, jasnobrązowe odcienie występują tu z ciepłymi kremowymi paskami, dzięki czemu obrzeże wygląda szczególnie elegancko i przypomina wapnowaną powierzchnię. 

Ciepły karmelowy brąz: Dąb Lindenberg Poprzeczny 
Obrzeże Dąb Lindenberg Poprzeczny przekonuje swoją dyskretną kolorystyką. Odcienie pasków są mniej zróżnicowane i bardziej delikatne niż w wersjach jesionowych. Odcienie sięgają od ciepłego karmelowego brązu w ciemniejszych liniach do jaśniejszego złotego brązu. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony