ReklamaRemmers - baner ogolny A1

surowce i półprodukty

Obrzeża do spoin zerowych firmy Ostermann 3 technologie. 3 rozwiązania. 3-krotny serwis.

Obrzeża do spoin zerowych firmy Ostermann 3 technologie. 3 rozwiązania. 3-krotny serwis.

Jako kompetentny partner, firma Ostermann szybko i niezawodnie zaopatruje obszar rzemiosła w odpowiednie obrzeża do obróbki w nowoczesnych technologiach spoin zerowych.

Od ponad 10 lat firma Ostermann oferuje rzemieślnikom obrzeża do obróbki w technologiach spoin zerowych. Do tej pory sprzedano wiele milionów metrów bieżących obrzeży Laser, Airtec i Infratec. 3 produkty są stale dostosowywane do wymagań przetwórców. W przypadku pytań i szkoleń dostępny jest technik ds. aplikacji. 

Jako partner dla rzemiosła, firma Ostermann zawsze specjalizowała się w dostawach małych ilości. Na przykład rzemieślnicy mogą uzyskać obrzeża meblowe już od 1 metra długości. Nawet po wprowadzeniu obrzeży laserowych ponad 10 lat temu firma pozostała wierna tej strategii i dostarcza obrzeża z zerową warstwą funkcyjną w bardzo małych ilościach, tj. od 1 rolki. W końcu poszczególne firmy potrzebują różnych kolorów i dekorów do swoich wszechstronnych projektów. Obecnie dostępne są 3 różne obrzeża do spoin zerowych do obróbki w technologii laserowej, gorącego powietrza i podczerwieni. Dzięki 3 technologiom można łączyć płyty meblowe i obrzeża w taki sposób, że wizualnie tworzą całość. Dodatkowo spoina jest szczególnie odporna na wilgoć, ciepło i UV. Szybka przyczepność początkowa i twardość spoiny gwarantują również długotrwałą, wysoką jakość mebli. Wszystkie informacje o obrzeżach do spoin zerowych firmy Ostermann można znaleźć wpisując hasło „spoina zerowa” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Idealne dla rzemiosła
Kto teraz myśli „Bardzo cienka spoina? Mogę ją również osiągnąć z klejem topliwym PUR!”, ma do pewnego stopnia rację. Jednocześnie obrzeża do spoin zerowych firmy Ostermann stanowią praktyczną alternatywę. „Wiele firm świadomie oferuje obie możliwości” - mówi technik ds. zastosowań w firmie Ostermann, Franz-Josef Volmering - „Pracują z maszynami, które mogą obrabiać zarówno obrzeża PUR, jak i obrzeża do spoin zerowych”. I to nie bez powodu. Ze względu na krótkie czasy ustawiania, systemy do spoin zerowych są idealne do zmiennych projektów, które występują dzień po dniu, zwłaszcza w rzemiośle. Ci, którzy inwestują w system, są więc nagradzani największą możliwą elastycznością. Firma Ostermann wspiera tę elastyczność poprzez różnorodność dostępnych materiałów, kolorów i dekorów obrzeży, ponieważ wszystkie obrzeża meblowe z ogromnego asortymentu są oczywiście dostarczane również z warstwą funkcyjną do obróbki z agregatami do spoin zerowych.

Stały rozwój 
Skład i produkcja wysokiej jakości warstwy funkcyjnej podlegały w ostatnich 10 latach ciągłemu rozwojowi. Jest to przede wszystkim wynik konstruktywnej współpracy firmy Ostermann z jej klientami. Ponadto specjaliści w obrzeżach stale inwestowali w nowe technologie i przez lata poprawiali jakość warstwy funkcyjnej. Dziś bazuje ona wyłącznie na termoplastycznym poliuretanie (TPU), szczególnie wysokiej jakości tworzywie sztucznym. Stale rosła też różnorodność kolorów.

Pomoc i doradztwo
Ważną usługą dla obrzeży do spoin zerowych jest kompetentne doradztwo. Od samego początku firma Ostermann towarzyszyła swoim klientom w przechodzeniu na systemy z technologią spoin zerowych. Ważną częścią koncepcji są zestawy startowe oraz wizyta inżyniera ds. zastosowań Franza-Josefa Volmeringa w celu uruchomienia nowej instalacji. Dzięki temu przyczynił się on już do uruchomienia wielu maszyn do oklejania obrzeży. A technik zastosowań Volmering jest nadal dostępny w ramach warsztatów na miejscu u klienta w przypadku pytań dotyczących optymalnej obróbki obrzeży do spoin zerowych firmy Ostermann. Usługa, którą doceniają klienci firmy Ostermann w całej Europie. 


 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony