ReklamaLinak baner A1 showroom

surowce i półprodukty

Obrzeża meblowe Ostermann w odcieniach morskiego błękitu

Obrzeża meblowe Ostermann w odcieniach morskiego błękitu

Ostermann

Kolor niebieski symbolizuje relaks, fantazję i nutę melancholii. Dwa lata temu Pantone wybrał klasyczny niebieski kolor jako „Colour of the Year”. Obecnie kolor morski, który zapewnia dobre samopoczucie, jest jednym z najgorętszych trendów w projektowaniu mebli. Ostermann ma odpowiednie obrzeża. 

Według badań niebieski jest najpopularniejszym kolorem na świecie. Przypomina nam o ogromie nieba lub morza. Pokoje w kolorze niebieskim są ogólnie uważane za relaksujące i uspokajające. To wystarczający powód, aby wykorzystać ten popularny kolor na wiele sposobów w produkcji mebli. W asortymencie firmy Ostermann można znaleźć pasujące obrzeża. Różnorodność jest ogromna. W samym wymiarze 23 x 2 mm firma oferuje prawie 80 wariantów koloru niebieskiego. Pod hasłem „#Highlights07” na stronie www.ostermann.eu eksperci firmy Ostermann prezentują dziesięć wybranych obrzeży. 

Jak łączyć kolor niebieski 
Alpejskie jezioro, Arktyka, Atlantyk... już same nazwy obrzeży sprawiają, że chce się tam pojechać na następne wakacje! Spektrum kolorów sięga od delikatnego niebiesko-szarego do jasnej ultramaryny i morskich odcieni oceanu i petrolowych. Niebieskie odcienie można zazwyczaj dobrze ze sobą łączyć. Jednak i tu należy zachować pewną ostrożność. Ponieważ to, co dotyczy naszych ubrań, również dotyczy naszych mebli: w obrębie jednego odcienia kolorystycznego dopuszczalne są pewne wariacje. Niuans jaśniejszy lub ciemniejszy i pomieszczenie zyskuje „to coś”. Jeśli w jednym pomieszczeniu znajdą się meble niebieskie z dużą różnicą w odcieniach, lepiej połączyć je z jasnym drewnem lub klasyczną bielą. Popularny skandynawski styl życia jest idealny. 

Od Miniperl do Excellent Matt
Zastosowanie różnych powierzchni obrzeży dodatkowo rozluźnia elegancką grę kolorów w obrębie niebieskiej palety. Jeśli ktoś lubi klasyczny styl, można wybrać wypróbowaną i sprawdzoną powierzchnię Miniperl. Aby meble sprawiały wrażenie szczególnie nowoczesnych, można wybrać wykończenie Excellent Mat. Pomiędzy nimi występują liczne gradacje, takie jak dyskretna struktura weluru lub miękka, matowa mikrostruktura. 

Wszystkie obrzeża dostępne od ręki
Firma Ostermann dostarcza obrzeża ABS w standardowych wymiarach 23, 33, 43 i 100 x 1 lub 2 mm od długości jednego metra. Ponadto, na życzenie klienta, są one dostępne w dowolnej szerokości do 100 mm. Uszlachetnianie, takie jak powlekanie klejem topliwym, mocowanie mostka lub dostawa z warstwą funkcyjną do obróbki nowoczesnymi technologiami spoin zerowych również nie stanowią problemu. Wszystkie zamówienia złożone do godziny 16:00 zostaną wysłane w tym samym dniu. 
 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony