ReklamaLinak baner A1 showroom

surowce i półprodukty

Obrzeże w naturalnych kolorach. Wskazówka dotycząca trendu firmy Ostermann

Obrzeże w naturalnych kolorach. Wskazówka dotycząca trendu firmy Ostermann

Dyskretne i naturalne kolory w ciepłym beżowym lub szarym spektrum działają zachęcająco i uspokajająco. Można je znakomicie łączyć ze sobą, jak również z wszelkimi dekorami drewnianymi lub kamiennymi. Rzemieślnicy poszukujący obrzeży w naturalnych, jednolitych kolorach znajdą w firmie Ostermann odpowiednie rozwiązanie.

Neutralne kolory takie jak beże, jasne brązy i cała gama szarości są w modzie. Reprezentują one naszą tęsknotę za naturalnością i powodują uspokajający efekt ziemistych materiałów, takich jak kamienie, ziemia czy piasek w naszych środowiskach mieszkalnych. Jednocześnie są one symbolem zrównoważonego rozwoju. Stolarze, którzy poszukują dużego wyboru obrzeży meblowych w neutralnych, jednolitych kolorach, znajdą to w firmie Ostermann. I to w wielu szerokościach i grubościach oraz o wielu powierzchniach. W przypadku ABS istnieje ponad 200 różnych rozwiązań w grupach kolorystycznych „beżowych”, „szarych” i „brązowych”. Wszystkie informacje na temat modnych obrzeży można znaleźć pod hasłem „#Highlights02” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Meble o trwałym pięknie
Meble w kolorach beżowych, brązowych lub szarych można elastycznie łączyć ze zmieniającymi się modnymi kolorami poprzez małe szczegóły. Jeśli kolor niebieski jest trendem, na kredensie można postawić niebieski wazon. Jeśli kolor czerwony staje się nowoczesny, zmieniasz wazon, a może również obraz, ale nie całe meble. Eksperci są zgodni: meble w neutralnych kolorach będą się podobać nawet po wielu latach.

Tworzą idealne połączenie 
Szczególnie praktyczne: wymienione kolory mogą być również łączone ze sobą. Na przykład jasne beże dobrze pasują do delikatnych odcieni szarości lub brązu. Jeśli wolisz coś bardziej żywego, połącz delikatne kolory „neutrale” z naturalnymi powierzchniami dekoracyjnymi, jak na przykład z jasnymi dekorami drewnianymi. Ale dobrze wyglądają również w połączeniu z ciemnym drewnem lub kamiennymi dekorami. Jeśli do danego mebla potrzebne są tylko niewielkie ilości różnych obrzeży, Ostermann oferuje je w wielu standardowych szerokościach w bardzo małych ilościach, już od 1 metra. Dostępne są również obrzeża o różnych strukturach i stopniach połysku. 

Zamawiaj modne obrzeża przez całą dobę
Za pomocą sklepu internetowego lub aplikacji firmy Ostermann przez całą dobę można zamawiać wszystkie obrzeża meblowe. Sklep i aplikacja są dostępne w 11 różnych językach. Szczególnie ceniona jest możliwość praktycznego szybkiego wyszukiwania na stronie głównej. Tutaj wystarczy wprowadzić numer płyty i natychmiast otrzymujesz propozycje pasujących obrzeży meblowych. Wszystkie zamówienia towaru znajdującego się na magazynie, które wpłyną do godziny 16:00, są wysyłane jeszcze tego samego dnia. 
 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony