ReklamaSenoplast - bez plam
Odkryj najnowsze trendy w obrzeżach

W dniach od 13 do 16 września 2022 odbędą się w Poznaniu targi DREMA. Oczywiście firma Ostermann będzie miała tu również swoje przedstawicielstwo. Zainteresowani odwiedzający znajdą specjalistę od obrzeży na stoisku Holz-Her w hali 5.

Tam, goście mogą na własne oczy przekonać się o wysokiej jakości obrzeży meblowych i perfekcyjnym dopasowaniu kolorów i dekorów prezentowanych za pomocą maszyn. Pod względem koloru, dekoru i struktury obrzeża firmy Ostermann idealnie pasują do powierzchni niezliczonych dostawców płyt w całej Europie. 

Modne obrzeża 2022
W pakiecie wystawienniczym znajduje się największy w Europie dostępny od ręki asortyment obrzeży z ABS, melaminy, akrylu, prawdziwego drewna i aluminium. Oczywiście zaliczają się do nich obrzeża do kolorów i dekorów Pfleiderer, Kronospan i Egger. Ponadto firma Ostermann zaprezentuje również liczne nowe trendy obrzeży. Obecnie szczególną popularnością cieszą się obrzeża supermatowe. Kolejnymi akcentami są obrzeża w naturalnych kolorach i dekory z naturalnego drewna. 

Doskonały serwis w dziedzinie obrzeży
Oprócz różnorodności obrzeży, to przede wszystkim usługi wyróżniają firmę Ostermann. Obrzeża są dostarczane niezawodnie nawet w bardzo małych ilościach – już od jednego metra. Wszystkie pozycje magazynowe zamówione do godziny 16:00 wysyłane są w tym samym dniu roboczym. Na życzenie wszystkie obrzeżą są również dostępne z powłoką kleju topliwego. Do obróbki przy użyciu nowoczesnych technologii spoiny zerowej dostępne są obrzeża TPU laserowe, TPU Airtec i TPU Infratec specjalnie dostosowane do danej technologii maszynowej. 

Kompetentne doradztwo 
Na stoisku targowym do dyspozycji będą przedstawiciele firmy Ostermann, oferujący osobiste doradztwo. Dla wszystkich, którzy chcą zamówić obrzeża meblowe online, dostępny jest nowoczesny sklep internetowy. W polu wyszukiwania na stronie głównej wystarczy tylko wpisać nazwę lub numer płyty i pojawia się propozycja firmy Ostermann idealnie pasującego obrzeża. 

www.ostermann.eu

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony