ReklamaSenoplast A1

surowce i półprodukty

Organizer obrzeży firmy Ostermann

Organizer obrzeży firmy Ostermann

Ostermann

Najpierw białe, potem dębowe, jasnoszare a potem znów białe... Każdy, kto codziennie przetwarza wiele różnych obrzeży, zna ten problem: obrzeża muszą być stale pakowane a nowe obrzeża rozpakowywane. Dzięki organizerowi obrzeży nie ma już potrzeby wykonywania tej pracy. Często używane rolki obrzeży mogą być tymczasowo przechowywane bezpośrednio przy maszynie, a rolki obrzeży mogą być błyskawicznie zwinięte.

Organizer obrzeży to praktyczne i mobilne rozwiązanie przeznaczone do przechowywania obrzeży. Może być wyposażony maksymalnie 12 rolkami obrzeży i umieszczony bezpośrednio obok okleiniarki. Dzięki temu obrzeża porządnie i przejrzyście są do dyspozycji bezpośrednio przy maszynie i mogą być zmieniane bez marnowania czasu. Szczególnie praktyczne: przechowując obrzeża bezpośrednio przy maszynie, można bezpośrednio widzieć, jakie ilości są dostępne. 

Po prostu praktyczny 
Organizer na kółkach, który może być płynnie regulowany w zakresie wysokości od 65 cm do 100 cm, może być łatwo umieszczony nawet w małym warsztacie. Aby go załadować, rolkę obrzeży należy po prostu włożyć do odpowiedniego magazynka i wsunąć do organizera jak wieszak na płaszcze – i to wszystko w ułamku sekundy. Organizer nadaje się do wszystkich rolek obrzeży o grubości od 0,5 mm do 3 mm. Do obrzeży o różnej szerokości dostępne są dopasowane elementy dystansowe.  

Bezpieczna praca – lekkie uruchamianie rolek
Napoczęte rolki są przechowywane na organizerze firmy Ostermann w sposób bezpieczny i prawidłowy. Ponieważ obrzeży wiszą w magazynie, nawet ciężkie i duże rolki obrzeży bardzo łatwo się uruchamiają po wymianie. Blokada w magazynie zabezpiecza przed niechcącym zwinięciem lub rozwinięciem się obrzeży.

Akcesoria i zawartość dostawy
Organizer firmy Ostermann jest dostępny jako zestaw kompletny. Zawartość dostawy obejmuje stojak rolkowy oraz opcjonalnie 6 lub 10 magazynów do obrzeży o szerokości 23 mm. Oczywiście wszystkie komponenty są dostępne także jako pojedyncze elementy. W celu zastosowania organizera dla innych szerokości obrzeży, dostępne są zestawy do rozszerzenia dla szerokości obrzeży: 33 mm, 45 mm, 55 mm i 65 mm.  

Więcej informacji o produktach można znaleźć wpisując hasło „#Organizer” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu 
 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony