ReklamaFestool odkurzacze CT15
Ostermann już oferuje nowe obrzeża 

Ostermann

Producent płyt Egger przedstawił właśnie swoją nową kolekcję materiałów dekoracyjnych. Firma Ostermann posiada w magazynach odpowiednie obrzeża meblowe przygotowane do wysyłki. 

Nowa kolekcja została po raz pierwszy zaprezentowana podczas targów EuroShop 2020, które odbyły się w lutym w Düsseldorfie. Poza jednobarwnymi kolorami można znaleźć liczne reprodukcje drewna lub materiałów. Kolekcja jest podzielona na dziewięć różnych trendów: od Modern Classic przez Future Retro, Black Options, Coloured Monochrome i Metal Fusion aż po Matt Emotions.

W sekcji jednobarwnych obrzeży można znaleźć szeroki wybór odcieni szarobrązowych lub szarych. Dekory drewniane obejmują najczęściej dąb, po których następują drewna iglaste w odcieniach naturalnych lub w jasnych i ciemnych wariantach. Szczególne miejsce zajmują wyjątkowe dekory drewniane Vintage.

Warto szczególnie wyróżnić matowe powierzchnie PerfectSense, wśród których znajdują się jednobarwne obrzeża jak również cztery reprodukcje marmuru oraz kamienia. 

Obrzeża do nowej kolekcji Egger

Firma Ostermann, dzięki dobrej współpracy z producentem, mogła rozpocząć dopasowanie odpowiednich obrzeży do płyty już w ubiegłym roku. Dzięki temu, wraz z dostawą pierwszych płyt, nabywcy mogą od razu otrzymywać pasujące obrzeża z asortymentu firmy Ostermann. Specjaliści firmy Ostermann polecają obrzeże Santa Fe Vintage z autentycznym dekorem dębu w stylu „used-look”, nowe obrzeże ABS Steelbrush cubanit i oczywiście nowe obrzeże Levanto Marmor biały o modnym wyglądzie białego marmuru. 

Obrzeża meblowe od 1 metra

Firma Ostermann dostarcza obrzeża do nowej kolekcji materiałów dekoracyjnych Egger 2020-22 w małych ilościach już od 1 metra. Są one dostępne w wymiarach 23, 33, 43 oraz 100 oraz o grubości 1 lub 2 mm. Na życzenie firma Ostermann może dociąć obrzeża o szerokości 100 mm na dowolną pożądaną szerokość. Dla klientów, którzy nie używają okleiniarki, firma Ostermann oferuje obrzeża z warstwą kleju topliwego. Nabywca pracujący nowoczesną technologią spoin zerowych otrzymuje oczywiście nowe obrzeża jako wariant Laser, Airtec, Infratec lub TPU-Laser, TPU-Airtec oraz TPU-Infratec. 

Więcej informacji o nowych obrzeżach można znaleźć wpisując hasło „Highlights032020” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu
 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

do góry strony