ReklamaFelder Group Polska

surowce i półprodukty

Ostermann oferuje eleganckie ciemne obrzeże

Ostermann oferuje eleganckie ciemne obrzeże

Ostermann

Tendencja do czarnych elementów w nowoczesnej aranżacji nadal wnętrz trwa. Jednocześnie szczególny nacisk pokłada się na przytulność i jakość we własnym domu. Powierzchnie drewniane spełniają wymagania i w połączeniu z czarnymi akcentami tworzą modną, przytulną atmosferę. Pasujące obrzeże do tego trendu jest teraz dostępne w firmie Ostermann.

Specjalista od obrzeży Ostermann oferuje wielki wybór obrzeży fornirowanych do produkcji mebli o wysokiej jakości. Nowością w ofercie jest również wersja barwiona na czarno. Nowe „obrzeże fornirowane Dąb barwiony na czarno” daje wiele możliwości zastosowania przy indywidualnym urządzaniu oraz poczucie przytulności. Dostępne jest w szerokościach 24, 33 i 43 mm oraz grubościach 1 i 2 mm. Na powierzchni znajduje się naturalny i homogenicznie barwiony dębowy fornir. Warstwy są wykonane z fornirów Fineline.

Więcej szczegółów i informacji technicznych można znaleźć wpisując hasło „Highlights122020” na stronie internetowej www.ostermann.eu 

Czarny: utrzymujący się trend

Czarne meble nadal cieszą się dużym zainteresowaniem. Coraz częściej są one stosowane jako kontrast do naturalnych dekorów drewnianych. Wtedy powstaje niepowtarzalne wrażenie, które łączy elegancję i przytulność. Nowe obrzeże z forniru dębowego w kolorze czarnym firmy Ostermann idealnie odpowiada temu trendowi. Przekonuje swoją głęboką czernią ustrukturowanej drewnianej powierzchni i w niezwykły sposób łączy prawdziwe drewno z czarnymi elementami mebli. Dzięki nowemu obrzeżu, wszystkim płytom wiórowym z forniru dębowego można nadać czarne akcenty, tworząc indywidualne meble o szczególnie wysokiej jakości. 

Więcej naturalności!

W dzisiejszych gorączkowych czasach, nasze własne mieszkanie staje się albo przytulnym miejscem schronienia albo połączeniem przestrzeni mieszkalnej i roboczej. W obydwóch przypadkach błoga atmosfera nabiera coraz większego znaczenia. Oprócz naturalnej aranżacji własnych czterech kątów coraz częściej kładzie się nacisk na zrównoważoną eksploatacje źródeł odnawialnych. Odnawialny, naturalny fornir pozwala na uzyskanie doskonałej jednorodności koloru i jednocześnie zachwyca wysoką jakością.

Z warstwą kleju topliwego lub spoiną zerową 

Dla łatwiejszej obróbki obrzeża fornirowane firmy Ostermann są od spodu zagruntowane podkładem. Na życzenie dostępne są również nowe obrzeża z warstwą kleju topliwego lub z warstwą funkcyjną do obróbki z nowoczesną technologią spoin zerowych. 

Więcej na stronie internetowej www.ostermann.eu 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony