ReklamaUniversal Robots

surowce i półprodukty

Pollmeier produkuje rewelacyjne fryzy bukowe

Pollmeier produkuje rewelacyjne fryzy bukowe

Pollmeier

W tym roku firma Pollmeier uruchomiła nowy projekt, produkcję fryzów bukowych. Przy ich produkcji zastosowano najnowszą technologię, w tym technikę skanowania czterech płaszczyzn obrabianego elementu. Umożliwia to efektywne wykorzystanie drewna.

W pierwszej fazie projektu rozpoczęto produkcję elementów spersonalizowanych o grubości 26(23,8) mm.

Pollmeier oferuje bukowe fryzy trzystronnie wolne od wad, czterostronnie wolne od wad oraz trzystronnie wolne od wad z zabarwieniami i czterostronnie wolne od wad z zabarwieniami. Długość elementów wynosi od 300 mm do 2350 mm, szerokość od 40 mm do 200 mm.

„Pakiet zleceń na fryzy o spersonalizowanej szerokości i długości umożliwia odpowiednią kombinację wymiarową i jakościową, która gwarantuje produkcję na żądanym poziomie kosztów” – informuje Pollmeier.

Bukowe fryzy produkowane są przy zastosowaniu najnowocześniejszej obecnie dostępnej technologii. Użyta technika skanowania ocenia cztery płaszczyzny obrabianego elementu co umożliwia efektywne wykorzystanie drewna.

Firma Pollmeier jest niemieckim producentem tarcicy bukowej, w miejscowościach Creuzburg, Malchow i Aschaffenburg posiada największe i najnowocześniejsze w Europie tartaki obróbki drewna liściastego.

www.pollmeier.com

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Pollmeier produkuje rewelacyjne fryzy bukowe
Pollmeier produkuje rewelacyjne fryzy bukowe

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony