ReklamaLinak A1

surowce i półprodukty

Praktyczne obrzeża z mostkiem firmy Ostermann. Do elementów zaokrąglonych lub mobilnego oklejania na budowie

Praktyczne obrzeża z mostkiem firmy Ostermann. Do elementów zaokrąglonych lub mobilnego oklejania na budowie

Dzięki zamocowanemu z tyłu mostkowi, obrzeża mostkowe można szybko i łatwo zamocować na łukach, także bez maszyny. Ostermann

W przypadku zaokrąglonych elementów meblowych, elementów kształtowych lub napraw na budowie, obrzeża meblowe nie można, jak zwykle, obrabiać stacjonarną okleiniarką. Jeżeli nie jest dostępna mobilna okleiniarka, obrzeża z mostkiem firmy Ostermann są idealnym rozwiązaniem. 

Okrągły stół, łukowaty regał lub lada w formie fali - w tych przypadkach obrzeże meblowe nie można, jak zwykle, obrabiać okleiniarką. Przy naprawach dużych, już zamontowanych przedmiotach obrabianych również nie jest możliwy demontaż, transport oraz późniejsza naprawa w warsztacie. Czego wiele osób nie wie: Właśnie dla tych przypadków firma Ostermann oferuje obrzeża z mostkiem. Na tylnej stronie mają one mostek, za pomocą którego można szybko, łatwo i niezawodnie mocować obrzeże na płycie wiórowej. Mostek po prostu jest wciskany i sklejony do frezowanej spoiny płyty. 

Usługa dla wszystkich obrzeży ABS o 2 mm 
Aby obrzeża z mostkiem firmy Ostermann idealnie pasowały do dekoru płyty i oczywiście również do innych obrzeży na meblach lub w pomieszczeniu, wszystkie obrzeża ABS o grubości 2 mm z asortymentu firmy Ostermann są dostępne również z dodatkowo mocowanym mostkiem. W ten sposób dostępne są nawet niestandardowe kolory i dekory dla ręcznego oklejania obrzeży w ciągu kilku dni roboczych. Szersze obrzeża na przykład do blatów roboczych są dostępne z 2 mostkami. Wszystkie informacje o obrzeżach z mostkiem firmy Ostermann można znaleźć wpisując hasło „#obrzezazmostkiem” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Jak należy obrabiać obrzeża 
W trakcie obróbki obrzeży z dodatkowym mostkiem ze standardowym frezem do rowków wycina się w płycie rowek o 3,5 mm grubości, daje się klej na wąską powierzchnię (po prawej i lewej stronie rowka) i następnie za pomocą mostka wbija się obrzeże w rowek. Do dokładnego pozycjonowania rowka firma Ostermann oferuje specjalny frez rowkowy z dodatkowym frezowaniem pustym, do dokładnego przygotowania obrzeży z 2 mostkami w asortymencie można znaleźć specjalnie tworzony frez podwójny rowkowy. Jako klej do obrzeży meblowych specjaliści firmy Ostermann polecają REDOCOL Kantol greenline bez rozpuszczalników. Na zakończenie po mocowaniu obrzeża z mostkiem trzeba tylko obrobić promień. 

Obrzeża z mostkiem do specjalnych wymagań
Oprócz obrzeża z obrobionym mostkiem firma Ostermann oferuje swoim klientom szeroki asortyment standardowych obrzeży z mostkiem. Dostępne są różne modele w klasycznych formach, kolorach i materiałach oraz modele do specjalnych wymagań. Przykładem są tu obrzeża z mostkiem Soft, Ideal lub Tablo, które często są używane jako krawędzie łączące oraz profile buforowe do ścian lub mebli. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony