ReklamaSenoplast - bez plam

surowce i półprodukty

Spróbuj papryki! Obrzeża ABS w ciepłych odcieniach czerwieni.

Spróbuj papryki! Obrzeża ABS w ciepłych odcieniach czerwieni.

Ciepłe odcienie czerwieni są obecnie modne w meblarstwie. Ostermann dostarcza odpowiednie obrzeża.

Jeśli chcesz w przyszłym roku w modny sposób połączyć materiały i powierzchnie, a przy okazji postawić na kolorowe akcenty, nie możesz przejść obojętnie obok matowych i ciepłych odcieni czerwieni. Modne są obrzeża, których kolor idzie w kierunku rdzawego brązu, terakoty lub winnej czerwieni... 

Dekory drewna i kamienia w połączeniu z matowymi, jednolitymi kolorami są bardzo modne na obecnych targach meblowych i dostawczych. Oprócz różnorodnych odcieni szarości, wśród jednolitych kolorów szczególnie widoczne były odcienie zieleni oraz ciepłe żółte i czerwone. Dla wszystkich, którzy zdecydowali się na czerwień jako kolor podstawowy, eksperci Ostermann po raz kolejny mają praktyczne zalecenia dotyczące dopasowania obrzeży. Wszystkie obrzeża są dostępne bezpośrednio z magazynu i wysyłane w małych ilościach, już od 1 metra. Rzemieślnicy mogą znaleźć więcej informacji o wymienionych produktach, wpisując hasło wyszukiwania „#Highlights12” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Rdza czy papryka? 
Czy kolor powinien iść w kierunku papryki, terakoty czy rdzy? W tym przypadku firma Ostermann poleca obrzeża ABS „Bison”, „Czerwień tlenkowa” lub „Ceramic Red”. Odcienie sięgają od jasnej rdzy, przez ziemistą terakotę, aż po ciepły miedziany brąz. Przypominają one intensywne kolory suszonej i mielonej papryki. Ze względu na pomarańczowo-żółte komponenty kolorystyczne, obrzeża można bardzo dobrze łączyć z jasnymi dekorami drewna lub powierzchniami o wyglądzie rdzy, ale także z betonem lub czarnymi elementami metalowymi. 

Winna czerwień to zawsze dobry wybór
Mniej żółtych, a więcej niebieskawych składników kolorystycznych znajdziemy w obrzeżach firmy Ostermann „Rosso Askja”, „Wine Red” i „Rosso Jaipur”. Nawiasem mówiąc, firma Ostermann specjalnie dopasowała te dwie wersje Rosso do wyjątkowo matowych powierzchni o tej samej nazwie z Arpa Industriale. Można je dobrze łączyć z ciemnymi drewnianymi, jak również z marmurowymi lub innymi ciemnymi kamiennymi dekorami . Nowy trendowy kolor „złoty” także idealnie pasuje. 

Obrzeże czy kompletny serwis? 
Przedsiębiorstwa, które chcą samodzielnie oklejać płyty meblowe, znajdą w firmie Ostermann największy w Europie dostępny od ręki asortyment obrzeży i skorzystają tu z licznych usług. Obejmuje to zarówno szybką dostawę, jak i powłokę z klejem topliwym lub warstwę funkcjonalną do obróbki w nowoczesnych technologiach spoin zerowych. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony