ReklamaLinak baner A1 showroom

surowce i półprodukty

Szlachetnie matowe obrzeża firmy Ostermann

Szlachetnie matowe obrzeża firmy Ostermann

Firma Ostermann oferuje wielki wybór modnych obrzeży meblowych o matowej powierzchni bezpośrednio z magazynu. Tutaj na zdjęciu widać wybór wyjątkowo matowych modnych obrzeży w odcieniach szarości

Tendencja do matowych powierzchni w produkcji mebli jest nieprzerwana. Aby umożliwić stolarzom tworzenie eleganckich mebli z supermatowych i bardzo matowych płyt wiórowych, Ostermann oferuje szeroką gamę obrzeży o wysokiej jakości. Wystarczy spojrzeć na paletę modnego koloru szarego, aby przekonać się o wielkiej różnorodności w tym zakresie. 

Podobnie jak w przypadku powierzchni o wysokim połysku, obrzeża supermatowe oraz bardzo matowe wymagają szczególnie dokładnego dopasowania pod względem koloru i stopnia połysku. W końcu płyta i obrzeże na gotowym meblu powinny wizualnie tworzyć całość. Aby rzemieślnik miał jak największy wybór kolorów, Ostermann oferuje pasujące obrzeża o najwyższej jakości do wszystkich standardowych matowych powierzchni i dostarcza je w małych ilościach, już od długości 1 metra. 

Przykład: Szary 
Matowa powierzchnia sprawia, że kolor szary wydaje się szczególnie szlachetny i kolorowi, który sam w sobie jest mało spektakularny, nadaje wyjątkowego powabu i ekskluzywności. Ale kolory szare nie zawsze mają takie same odcienie. W palecie kolorów RAL Classic istnieje na przykład prawie 40 różnych odcieni szarości. Różnorodność odcieni znajduje odzwierciedlenie również w powierzchniach płyt, a tym samym w ofercie firmy Ostermann. W zależności od stopnia połysku płyty meblowej, Ostermann oferuje ponad 40 różnych szarych obrzeży z wykończeniem Excellent Mat (stopień połysku poniżej 3) lub supermat (stopień połysku poniżej 7). Przegląd wszystkich odcieni szarości dostępny jest również dla stolarzy pod hasłem „#Highlights03” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Jak znaleźć pasujące obrzeże? 
Ostermann to wyjątkowa różnorodność i doskonały serwis dla rzemiosła. Tutaj znalezienie obrzeża do płyty jest bardzo proste, ponieważ specjaliści w obrzeżach już idealnie przyporządkowali pasujące obrzeża do wszystkich płyt meblowych w sklepie internetowym. Wpisując numer lub nazwę płyty w wyszukiwarce na stronie głównej, automatycznie pojawi się pełna nazwa pożądanej płyty. Poniżej można znaleźć rekomendację firmy Ostermann z dopasowanymi obrzeżami. Jeśli wymagane są niestandardowe szerokości, specjalista od obrzeży może rozciąć obrzeża na dowolną pożądaną szerokość. Ponadto wszystkie obrzeża są również dostępne z warstwa z klejem topliwym lub z indywidualną warstwą funkcyjną dla technologii spoin zerowych. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wyboru lub przetwarzania, wysoko wykwalifikowany pracownicy służy radą. 

Szybko zamówione - szybko dostarczone
Dzięki znanej szybkiej dostawie dla artykułów magazynowanych firma Ostermann dostarcza obrzeża meblowe w każdej długości od 1 metra i o każdej szerokości do 100 mm. Największy w Europie asortyment obrzeży obejmuje ponad 12 000 obrzeży pasujących do powierzchni od ponad 100 dostawców płyt. Zawsze dostępne: obrzeża pasujące do aktualnych trendów w branży meblowej!

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony