ReklamaHafele free space A1

surowce i półprodukty

Teraz także w kolorze czarnym 

Teraz także w kolorze czarnym 

Do mebli z ciemną powierzchnią firma Ostermann oferuje wybrane profile LED o powierzchni czarnej anodowanej. Aby zapewnić jak najbardziej harmonijne wkomponowanie oświetleń w ogólny wygląd mebla, są one dostępne na życzenie z czarnymi plastikowymi osłonami.

Aluminiowe profile Sub Line posiadają osłonę matową z tworzywa sztucznego i są stosowane w połączeniu z paskami LED lub taśmą oświetleniową. Idealnie nadają się do oświetlenia i akcentowania tła mebli oraz wyposażenia wnętrz, a poza tym chronią paski LED przed kurzem i wilgocią. Wybrane profile Sub Line są teraz również dostępne o powierzchni „czarnej anodowanej” nadając się szczególnie do mebli z ciemnymi powierzchniami.

Teraz w kolorze czarnym: 2 profile wbudowane i jeden profil kątowy

Razem w profilami Sub Line 1+ i Sub Line 3 znajdują się w ofercie dwa profile wbudowane z różnymi głębokościami (10,6 mm i 15,5 mm). Do rozwiązań narożnych dostępny jest profil Sub Line 4 jako narożny kanał oświetlany, również z czarną powierzchnią aluminiową.

Na życzenie także z czarną osłoną 

Aby oświetlenie doskonale harmonizowały z konstrukcją mebli, na życzenie wyżej wymienione warianty są dostarczane także z czarną osłoną z tworzywa sztucznego. Gdy oświetlenie LED jest wyłączone, profil jest prawie niewidoczny. Gdy oświetlenie LED jest włączone, oświetlenia kierują wzrok widza nieco bardziej dyskretnym światłem liniowym. W ten sposób dyskretnie dodaje obiektom akcentu.

Profile LED – łatwe i szybkie zamówienie w naszym sklepie internetowym 

Sklep internetowy firmy Ostermann www.ostermann.eu z asortymentem profili LED jest dostępny dla stolarzy przez całą dobę. Oprócz ulubionych aluminiowych profili Sub Line, dostępne są również różne profile Eco Line z tworzywa sztucznego. Wiele innych produktów uzupełnia ofertę, takie jak paski LED z odpowiedną techniką przełączania.

Więcej informacji o wymienionych produktach można znaleźć wpisując hasło „#trendy&nowości” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony