ReklamaLinak baner A1 showroom

narzędzia

Festool. Po prostu mobilna praca. Systainer ze schowkiem w pokrywie. Sprawdź.

Festool. Po prostu mobilna praca. Systainer ze schowkiem w pokrywie. Sprawdź.

Nowość w zakresie mobilnej pracy: Systainer³ ze schowkiem w pokrywie, który ma na celu poprawę organizacji w miejscu pracy.

Od kwietnia Festool poszerza swoją ofertę o nowy Systainer³ ze schowkiem w pokrywie, który sprawi, że mobilna praca stanie się jeszcze prostsza, a dzięki nowemu złączu T-LOC, centrum robocze będzie można łączyć ze wszystkimi odkurzaczami.

Niecałe trzy lata temu Festool zaprezentował nową generację Systainer³. Projekt jest efektem współpracy Festool, Tanos i bott, które wspólnie opracowały  mobilny system wykorzystujący Systainer³, który łączy ze sobą warsztat i plac budowy. Dzięki doskonałej integracji z wyposażeniem pojazdu vario3 bott nowy Systainer³, zapewnia porządek i łatwość obsługi również w samochodzie. Od tego czasu Festool systematycznie dostosowuje cały swój asortyment do nowych Systainerów³. Zwieńczeniem tych prac jest wprowadzenie nowego Systainera³ ze schowkiem w pokrywie.

Transport - łatwo i praktycznie
Schowek w pokrywie zapewnia dużo miejsca na wyposażenie i drobne części. Dzięki temu można w nim przechowywać nowy, bogaty asortyment kaset z wiertłami i bitami w szczególnie praktyczny sposób. Co więcej pokrywa w Systainerze³ jest przezroczysta, co pozwala szybko dostrzec akcesoria i mieć je wszystkie pod ręką.

100% mobilności: z warsztatu stacjonarnego na plac budowy 
Nowe Systainery³ zapewniają porządek w miejscu pracy oraz bezpieczny transport narzędzi i wyposażenia. Dzięki specjalnemu systemowi mocowania nowy Systainer3 ze schowkiem w pokrywie można również zintegrować z wyposażeniem do pojazdu bott vario3. W ten sposób wszystko w pojeździe jest uporządkowane, a do tego zawsze w zasięgu ręki.

Lepiej pracować z systemem
Nowe Systainery³ ze schowkiem w pokrywie można łączyć ze sobą w znany dla narzędzi Festool sposób. Są one kompatybilne ze wszystkimi Systainerami poprzednich generacji, odkurzaczami mobilnymi i wieloma innymi elementami wyposażenia systemowego. Wymiary wewnętrzne Systainera ze schowkiem w pokrywie odpowiadają wymiarom wewnętrznym Systainera³ M, tak więc można wymieniać między nimi już posiadane wkłady. Nowy Systainer3 ze schowkiem w pokrywie jest dostępny w trzech wysokościach: 137 mm, 187 mm i 237 mm.  

Mobilność na niewielkiej przestrzeni
Od kwietnia dostępne jest też nowe centrum robocze ze złączem T-LOC Systainera. Dzięki temu w przyszłości centrum robocze Festool, będzie można łączyć zarówno przy użyciu dotychczasowego złącza Classic, jak i nowego T-LOC, tzn. również ze starszymi i nowymi modelami odkurzaczy. Centrum robocze można wykorzystywać na wiele sposobów: zarówno w warsztacie, jak i na placu budowy. Co więcej przy pomocy centrum roboczego można przystosować stanowisko pracy do potrzeb indywidualnych, takich jak: szlifowanie, frezowanie lub montaż. 

Nowy Systainer3 ze schowkiem w pokrywie oraz nowe centrum robocze jest dostępny u dystrybutorów Festool od kwietnia 2022 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.festool.pl/mobility

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

do góry strony