ReklamaLinak baner A1 showroom

narzędzia

Nowa akumulatorowa ukośnica przesuwna Festool KSC 60

Nowa akumulatorowa ukośnica przesuwna Festool KSC 60

Festool

Niezwykle precyzyjne cięcia z gwarancją pracy akumulatora przez cały dzień.


Korzyści z pracy ukośnicą Festool KSC 60
Co mają ze sobą wspólnego układanie podłóg, obróbka drewna i wykończenie wnętrz? To  proste: do wszystkich tych zadań potrzebna jest kompaktowa ukośnica, którą cechuje wysoka precyzja i elastyczność. . Akumulatorowa ukośnica Festool KAPEX KSC 60 jest niezwykle mocna, a przy tym styczna w użyciu dzięki możliwości obustronnego ustawiania kąta skosu do 60°, jak i obustronnego ustawiania kąta nachylenia do 46° (prawa strona) lub 47° (lewa strona). Dwukolumnowa prowadnica z podwójnym ułożyskowaniem zapewnia precyzyjne, płynne prowadzenie tarczy pilarskiej, dzięki czemu każde cięcie jest idealne, wykonane bez drgań  i szarpania.Z kolei lampa LED rzuca cień tarczy pilarskiej na obrabiany materiał, co wyznacza dokładną linię, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnego widoku rzazu. Ukośnica przesuwna KSC 60 jest standardowo wyposażona, w worek na pył do zastosowań przenośnych i mniejszych prac. W zakres zestawu  wchodzi również praktyczny kątomierz nastawny. Dzięki niemu pomiar i przenoszenie kątów wewnętrznych i zewnętrznych jest proste, szybkie i bezbłędne. Inteligentny szczegół: dodatkowe nóżki umożliwiają podwyższenie stołu roboczego KSC 60 dokładnie do wysokości Systainera SYS 3 M 112 lub SYSTAINERA SYS 1. Ten z kolei może zostać wykorzystany jako stół roboczy, na którym można bezpiecznie oprzeć długie elementy obrabiane. 

Zasilanie akumulatorowe przez cały dzień pracy
KAPEX KSC 60 w niczym nie ustępuje KS 60 zasilanej sieciowo. Dzieje się tak, dzięki doskonale skoordynowanemu współdziałaniu akumulatora i silnika. - W KSC 60 zastosowaliśmy bezszczotkowy silnik EC-TEC najnowszej generacji. Charakteryzuje się on kompaktową budową, niewielkim ciężarem i wysoką wydajnością - mówi Boris Seyfried, menedżer produktu w dziale pilarek Festool. Wstępny wybór prędkości obrotowej umożliwia dopasowanie do obrabianego materiału. Inteligentny system podwójnych akumulatorów zapewnia większą siłę i zasięg: KSC 60 może być zasilana jednym lub dwoma akumulatorami 18 V Festool, co wystarcza na cały dzień pracy. Na placu budowy nowa ukośnica KSC 60 o kompaktowej konstrukcji z prowadnicami kończącymi się równo z powierzchnią i ergonomicznie rozmieszczonymi uchwytami do przenoszenia oraz praktyczną blokadą transportową okazuje się być niebywale mobilna.

Typowe dla Festool: inteligentny system
Dopełnieniem całości jest wyposażenie systemowe, idealnie dopasowane do KSC 60. Należą do niego tarcze pilarskie, które w połączeniu z możliwością wstępnego ustawienia prędkości obrotowej gwarantują perfekcyjny rezultat cięcia oraz cięcie dostosowane do materiału. Moduł transportowy do KSC 60, który służy zarówno do mocowania, jak i przewożenia – dzięki temu transport KAPEX KSC 60, staje się jeszcze łatwiejszy. Co więcej KAPEX KSC 60 można ustawić na wysokości roboczej chroniącej plecy. Rozstawianie jest szybkie i łatwe, dzięki przemyślanemu mechanizmowi. Nieprzerwana praca jest możliwa dzięki zestawowi energii zalecanemu dla KSC 60: zawiera on dwa akumulatory 5,2 Ah i podwójną ładowarkę w nowym Systainerze³. Ładowarka może być używana do ładowania dwóch akumulatorów w tym samym czasie. 

Kompleksowa ochrona
Brak zmartwień w codziennej pracy – wszystkie akumulatory i ładowarki Festool, podobnie jak wszystkie elektronarzędzia Festool, są kompleksowo zabezpieczone poprzez Festool Serwis. 

Nowa akumulatorowa ukośnica przesuwna KSC 60 będzie dostępna u autoryzowanych dystrybutorów Festool od września 2022 r.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.festool.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony