ReklamaLinak A1

narzędzia

Nowości w ofercie urządzeń akumulatorowych Festool

Produkcja mebli

narzędzia

Mebleinfo   

Nowości w ofercie urządzeń akumulatorowych Festool

Festool

Rozwiązania akumulatorowe: mocne i szyte na miarę.

 - Naszym celem jest opracowanie rozwiązań akumulatorowych dostosowanych do potrzeb profesjonalistów, mówi menedżer produktu Patrick Hitzer. Niewielki ciężar, doskonała ergonomia i wyważenie przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej wytrzymałości to cechy, które odgrywają kluczową rolę w codziennej pracy. Ważne jest, aby akumulator i elektronarzędzie tworzyły zgrany system i doskonale ze sobą współdziałały. Podobnie jak w urządzeniach zasilanych z sieci, również w przypadku akumulatorów wymagane jest, aby wydajność, trwałość i wytrzymałość były na najwyższym poziomie. Powinny one zapewniać niezbędną moc i czas działania, których nasi klienci potrzebują i oczekują, aby wykonać swoją pracę. Jeśli dodatkowo cały system jest trwały i spełnia swoje zadania przez wiele lat, to osiągnęliśmy nasz cel. Akumulator stanowi podstawę wydajności urządzenia. Po podłączeniu jest on jednak częścią urządzenia i dlatego w znacznym stopniu wpływa na ciężar i ergonomię narzędzia. Akumulator posiada również dodatkowe funkcje, które są bardzo pomocne w codziennej pracy. Na przykład, jeśli nasz akumulator Bluetooth podłączony jest do odkurzacza mobilnego z obsługą Bluetooth, można go włączać i wyłączać w trybie uruchamiania automatycznego. Akumulator jest łącznikiem pomiędzy narzędziem, a smartfonem - mówi menedżer produktu Patrick Hitzer.


To wszystko Festool zawarł również w nowych, mocnych i dopasowanych do potrzeb rozwiązaniach akumulatorowych.

NOWOŚĆ: Arcydzieła Festool zostały zdecydowanie ulepszone - nowe zagłębiarki TSC 55 K i TS 55 F 
Od wielu lat Festool znany jest z najlepszych zagłębiarek na rynku. Stolarze, monterzy kuchni, stoisk targowych, wnętrz, układający parkiety i podłogi, fachowcy z branży remontowo budowlanej będą jeszcze bardziej usatysfakcjonowani nowymi zagłębiarkami Festool. Niemiecki producent wprowadził zdecydowane ulepszenia do swoich arcydzieł: zagłębiarki pracują teraz dwa razy szybciej, a zagłębiarka akumulatorowa TSC 55 K jest wyposażona w unikalne zabezpieczenie KickbackStop.

NOWOŚĆ: Energia dobrze zapakowana, dwa akumulatory, jedna ładowarka, w Systainerze³
Od stycznia Festool oferuje nowy Systainer, który jest idealnym wyposażeniem do pracy na placu budowy: pakiet energii z dwoma akumulatorami i ładowarką w nowym Systainerze³. Oznacza to, że masz do dyspozycji całą moc potrzebną do pracy. Zestaw jest dostępny w różnych konfiguracjach, w zależności od indywidualnego zastosowania i zapotrzebowania na energię. Dzięki temu każdy może skompletować swój indywidualny zestaw. Pakiet energii oferuje również miejsce na dwa dodatkowe akumulatory i dodatkową ładowarkę, oczywiście porządnie zapakowany w Systainerze³. Dzięki nowej technologii ogniw akumulatory Li-HighPower posiadają moc wystarczającą do każdego zastosowania i są kompatybilne ze wszystkimi produktami akumulatorowymi Festool. 

NOWOŚĆ: Lżejsze i bardziej mobilne - DWC 18, BHC 18 i ISC 240 teraz także w Systainerze³ z akumulatorem Li-HighPower Compact 
Od teraz akumulatorowa wkrętarka budowlana Duradrive DWC 18, akumulatorowa młotowiertarka BHC 18 oraz akumulatorowa pilarka do materiałów izolacyjnych ISC 240 są dostępne w nowej kombinacji: z nowym akumulatorem Li-High Power Compact, który waży o 20% mniej, a ma taką samą moc. Wszystko perfekcyjnie zapakowane w nowy Systainer³, dzięki któremu można idealnie połączyć warsztat i plac budowy przy zastosowaniu dopasowanego wyposażenia do pojazdu i który jest kompatybilny z całym systemem Systainerów.

NOWOŚĆ: Nowa generacja Systainerów Systainer³ wyposażona w przydatne akcesoria 
Jako rozszerzenie oferty urządzeń do wiercenia i wkręcania, Festool wprowadza na rynek bity w poręcznym SYS3 XXS CE-MX BHS 60. Zawiera on bity i uchwyty bitów do wszystkich wiertarko-wkrętarek akumulatorowych Festool ze złączem FastFix. Ponadto model MINI nowej generacji Systainerów³ zawiera również wiertła Forstnera ze złączem CENTROTEC. Zestaw z przezroczystą pokrywą składa się z pięciu wierteł Forstnera (15, 20, 25, 30, 35 mm) oraz stożkowego wiertła centrującego Ø 4 mm i wybijaka. 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.festool.pl/ready, a interesujące prezentacje „Bezprzewodowe i szyte na miarę" menedżera produktu Patricka Hitzera oraz „Inteligentne rozwiązania akumulatorowe Festool" konstruktora Patricka Schöna są dostępne na blogu Festool pod adresem www.festool.pl/blog 

Więcej informacji na temat asortymentu urządzeń akumulatorowych Festool
Festool oferuje kilka wariantów akumulatorów: 3,1 Ah, 5,2 Ah lub 6,2 Ah. Dodano do tego nowy akumulator 4,0 Ah Li-HighPower Compact, który w porównaniu z akumulatorem 5,2 Ah jest o 20 procent lżejszy, a mimo to równie mocny. Istnieje możliwość wyboru jednej z dwóch ładowarek: TCL 6 i SCA 8. Najszybsze ładowanie i nieprzerwaną pracę zapewniają akumulator AIRSTREAM 5,2 Ah oraz szybka ładowarka SCA 8 z funkcją aktywnego chłodzenia. Akumulator 6,2 Ah nadaje się idealnie do zadań wymagających dużej energii przez dłuższy czas, takich jak cięcie czy też intensywne wkręcanie oraz wiercenie. Wyższa pojemność akumulatorów oraz użycie technologii AIRSTREAM umożliwia długą pracę bez przerw, również podczas cięższych zastosowań. W przypadku większości urządzeń akumulatorowych odpowiedni akumulator można dobrać indywidualnie w zależności od zastosowania i potrzeb: do pracy nad głową szczególnie przydatny jest lekki i kompaktowy akumulator 3,1 Ah. Doskonałym uzupełnieniem oferty jest inteligentna funkcja Bluetooth®. Dzięki niej możliwe jest wygodne włączanie i wyłączanie odkurzaczy mobilnych za pomocą narzędzia akumulatorowego. Pozwala to zaoszczędzić czas przeznaczony na osobne włączanie odkurzacza oraz zapewnia bezpyłową pracę w pomieszczeniach. Wszystkie elektronarzędzia Festool a także akumulatory i ładowarki są w pełni chronione dzięki Gwarancji all-inclusive dlatego możesz spokojnie pracować. 

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Nowości w ofercie urządzeń akumulatorowych Festool
Nowości w ofercie urządzeń akumulatorowych Festool
Nowości w ofercie urządzeń akumulatorowych Festool
Nowości w ofercie urządzeń akumulatorowych Festool
Nowości w ofercie urządzeń akumulatorowych Festool
Nowości w ofercie urządzeń akumulatorowych Festool
Nowości w ofercie urządzeń akumulatorowych Festool
Nowości w ofercie urządzeń akumulatorowych Festool
Nowości w ofercie urządzeń akumulatorowych Festool
Nowości w ofercie urządzeń akumulatorowych Festool
Nowości w ofercie urządzeń akumulatorowych Festool
Nowości w ofercie urządzeń akumulatorowych Festool

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony