ReklamaFestool TKS 80
System akumulatorowy TRYTON 20V

Uniwersalność, kompatybilność, szybkość i wygoda pracy – te hasła przyświecały inżynierom marki TRYTON podczas prac nad nowym, uniwersalnym systemem zasilania elektronarzędzi.

Wszystko skupiło się wokół jednego akumulatora, którym można zasilać elektronarzędzia wchodzące w skład TRYTON SYSTEM 20V.

Obecny trend na rynku elektronarzędzi dąży do jak największego ujednolicenia ich zasilania oraz kompatybilności. Kończąc pracę jednym narzędziem, przepinasz akumulator i momentalnie zaczynasz pracę kolejnym. Jeśli poziom naładowania akumulatora jest niski i bliski wyczerpaniu, to przerwa na ładowanie nie będzie długa – to zapewnią szybkie ładowarki dołączane do zestawów elektronarzędzi.

A wszystko to możliwe, dzięki zastosowanym w akumulatorach ogniwom Li-Ion. Wykazują się one znacznie wyższą wydajnością i można je doładowywać w dowolnym momencie. Ich żywotność względem stosunkowo jeszcze niedawno stosowanych ogniw NiMH i NiCd, jest nieporównywalnie większa. Wytrzymują one nawet do kilku tysięcy cykli ładowania.

Dzięki powyższym rozwiązaniom i Systemowi Tryton 20V, możesz posiadać jedną ładowarkę, jeden lub dwa akumulatory i tym oto sposobem zapewnić zasilanie wszystkim swoim maszynom, jakie wykorzystujesz podczas pracy.

Maszyny wchodzące w skład systemu TRYTON 20V cechują się profesjonalnymi parametrami technicznymi. Zaprojektowano je z myślą o wygodzie użytkowania oraz zminimalizowaniu efektów obniżających komfort pracy.

W ofercie Tryton, systemem 20V są objęte następujący elektronarzędzia:

- Szlifierka kątowa TJS40

- Wyrzynarka akumulatorowa TJR50

- Pilarka tarczowa TJP60

- Wiertarko-wkrętarka z udarem TJV20

- Wiertarko-wkrętarka TJV10

- Nożyce do żywopłotu TJD90

- Dmuchawa ogrodowa TJE100

W ofercie dostępnych akcesorii znaleźć możemy dodatkowe akumulatory 20V o różnych pojemnościach, do wyboru: 1,5 Ah, 2 Ah oraz 4 Ah, jak również szybką ładowarkę, z czasem ładowania akumulatora ok. 1 godziny.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony