ReklamaSenoplast - bez plam

narzędzia

Znajdź narzędzia do swojej pracowni mebli z marką TRYTON

Biznes

aktualności

Mebleinfo   

Znajdź narzędzia do swojej pracowni mebli z marką TRYTON

TRYTON

Na zaproszenie inicjatywy Znajdź Pracownię uczestniczyliśmy w warsztatach promujących nurt NOWE RZEMIOSŁO – wspólny mianownik dla właścicieli pracowni renowacji i zdobienia mebli z całej Polski, które w większości mają zdecydowanie kobiecy profil. Marki PROFIX – PROLINE, LAHTI PRO i TRYTON były prezentowane zarówno w części teoretycznej jak i podczas 2 godzinnych warsztatów prowadzonych przez Łukasza Słowaka (szkolenia i prezentacje PROFIX) i Pawła Żurawskiego (Brand Manager TRYTON). 
 

30 uczestniczek i 3 uczestników miało szansę pracować naszymi narzędziami i dowiedzieć się więcej o BHP w warsztacie stolarskim. Skupiliśmy się oczywiście urządzeniach, które znacznie te prace ułatwiają – co więcej - w kobiecych dłoniach sprawdziły się doskonale. To świadczy zarówno o pewnej zmianie pokoleniowej wśród właścicieli i pracowników pracowni renowacji jak i o uniwersalnym charakterze naszych produktów.
 

Narzędzia w sam raz do Twojej pracowni

Tryton to doceniana przez profesjonalistów i wymagających amatorów linia elektronarzędzi, która skutecznie pomoże w każdym remoncie, czy renowacji. Zwłaszcza, że nie musisz się nawet martwić o to gdzie jest gniazdko elektryczne. 

Jeden akumulator – mnóstwo możliwości

W rodzinie bezprzewodowych, akumulatorowych narzędzi do drewna TRYTON SYSTEM 20V znajdziemy wszystko, czego trzeba w nowoczesnym warsztacie meblarskim.

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa SYSTEM 20V przeznaczona jest do wkręcania i wykręcania wkrętów, wiercenia otworów wstali, drewnie, tworzywach  sztucznych itp. Posiada metalowy uchwyt szybkozaciskowy na wiertła i bity, antypoślizgową rękojeść oraz 21 ustawień sprzęgła plus automatyczne oświetlenie pomocnicze miejsca pracy.

Szlifierka kątowa akumulatorowa SYSTEM 20V
Wydajne szlifowanie i cięcie bez prądu z gniazdka? Tak to możliwe dzięki mocnej i wydajnej szlifierce kątowej TRYTON SYSTEM 20 V. To obrotne i wygodne w użytku elektronarzędzie potrafi rozpędzić się do 10000 obrotów na minutę – prawie jak narzędzia sieciowe. 

Wyrzynarka akumulatorowa SYSTEM 20V to narzędzie łatwe w obsłudze, precyzyjne, wyposażone w laserowy wskaźnik linii cięcia. Kolejnymi zaletami są regulacja stopy do cięcia ukośnego oraz wygodny uchwyt szybkomocujący dla brzeszczotów. 

Za twoim przewodem

TRYTON to oczywiście nie tylko urządzenia bezprzewodowe. Twoja pracownia lub warsztat może liczyć na cała gamę wydajnych i doskonale sprawdzających się elektronarzędzi  zasilanych z sieci. W czasie spotkania z cyklu „Znajdź Pracownię” szczególnym zainteresowaniem cieszyła się frezarka górnowrzecionowa oraz pilarka ukosowa.

Kręć się kręć wrzeciono…
Frezarka górnowrzecionowa TRYTON pozwala na łatwe wycinanie ornamentów na płaskich drewnianych powierzchniach, stylizację brzegów i prace wykończeniowe. W rękach właścicielek warsztatów to elektronarzędzie pozwalało na łatwe operowanie, wycinanie dowolnych kształtów np. liter inicjałów itp. Większość z uczestników spotkania deklarowało chęć posiadania takiej frezarki na wyposażeniu swojego warsztatu.

Frezarka górnowrzecionowa 1200W, 55mm na frezy 6-8mm Tryton TF1201
Frezarka ta posiada wydajny silnik o mocy 1200W. Przeznaczona jest do frezowania otworów, rowków, krawędzi, profili w materiałach drewnianych, drewnopodobnych oraz w tworzywach sztucznych i aluminium. Frezarka wyposażona jest w funkcję płynnej regulacji obrotów oraz głębokości frezowania. Posiada także blokadę wrzeciona oraz blokadę głębokości frezowania. Rękojeści frezarki zostały pokryte antypoślizgowym materiałem, dzięki czemu praca tym urządzeniem jest bardziej komfortowa i bezpieczna. Funkcja odsysania pyłu pozwala na szybki montaż odciągu pyłu, a przy tym czystsze warunki pracy.

Szczegółowe parametry frezarki górnowrzecionowej TF1201: kliknij

W zestawie znajdują się następujące akcesoria: prowadnica równoległa, ogranicznik głębokości, tuleja zaciskowa 6mm, tuleja zaciskowa 8mm, szpic cyrkla z nakrętką motylkową, klucz, przyłącze do odkurzacza

Pilarka, na którą z ukosa patrzą inne

Pewnie zazdroszcząc jej wszechstronności i łatwości użytkowania... Przy pomocy tej pilarki precyzyjne ciecie elementów konstrukcyjnych nie stanowi już bowiem żadnego problemu. Urządzenie jest  doskonale wyważone, stabilne i łatwe w obsłudze – w sam raz do Twojego warsztatu lub pracowni.

Pilarka ukosowa 2000W 255mm 5000 rpm z laserem Tryton TU2000A
Pilarka ukosowa, jako sprzęt stacjonarny, przeznaczona jest do dokładnego cięcia prostego i ukośnego z prostym przebiegiem linii cięcia w drewnie lub materiałach podobnych o grubościach nie większych niż podane w danych technicznych.

Po wyposażeniu elektronarzędzia w odpowiednią piłę możliwe jest również cięcie cienkich elementów z  metali nieżelaznych (np. aluminiowe profile) i tworzyw sztucznych.

Laserowy wskaźnik linii cięcia oraz stabilna podstawa wykonana z wysokiej jakości odlewu aluminiowego zapewniają precyzje wykonywanych operacji bez konieczności używania wielkiej siły ze strony operatora.

Szczegółowe parametry pilarki ukosowej Tryton TU2000A: kliknij

www.narzedzianonstop.pl

https://www.facebook.com/ZnajdzPracownie/
 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

 • ~ posters 1 2 miesiące temu Co do kwestii związanych z BHP, to polecam poczytać - http://akademiaempathy.pl/ Macie tam podane w zasadzie wszystko. Pozostaje jedynie kwestia odpowiedniej organizacji i to byłoby na tyle. Podzielicie się doświadczeniami?
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony