ReklamaHafele free space A1

narzędzia

Zobacz nowe, rewelacyjne piły z FABY 

Produkcja mebli

narzędzia

Mebleinfo   

Zobacz nowe, rewelacyjne piły z FABY 

Faba

Nie każdy wie, a na pewno nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że dobra piła to przede wszystkim dobry korpus. Wszelkie zmiany technologiczne podnoszące jakość wykonywanych korpusów przekładają się na jakość gotowego wyrobu.

Wielorakie zmiany technologiczne w procesach wytwórczych nowych pił dają ogromne oszczędności ich użytkowników i przenoszą ich produkcję do innego wymiaru. Zastosowanie nowych pił Premium w zaskakujący sposób podnosi jakość ciętej powierzchni, zwiększa wydajność i obniża ilość braków.

DOSKONAŁE PIŁY PREMIUM SUPER HQ czyli piły spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nowa doskonała piła Premium, która została opracowana w FABIE to efekt kilkuletnich prac badawczych w zakresie produkcji korpusów prowadzonych przez inżynierów z firmy oraz naukowców z współpracujących instytutów badawczych

Doskonała jakość pił

Nowa technologia produkcji powiązana z precyzyjnym ustabilizowaniem korpusu piły jest najlepszym czynnikiem jakości. Odpowiednia obróbka cieplna oraz całkowicie nowa technologia naprężania korpusów doprowadziła do znacznego zwiększenia sztywności i stabilności piły. Prace te poskutkowały tym, że każda piła posiada zmniejszone bicie przez co poprawia jakość cięcia, zmniejszając jednocześnie poziom hałasu.

Wydłużona żywotność piły

Dzięki korpusowi wydłużamy także żywotność piły, gdyż stabilna praca bez bicia rozdziela niejako warstwę skrawania na równe części tzn. posuw na ząb jest jednakowy na każdym zębie. Ale to nie wszystko, istotnym czynnikiem jest zastosowanie odpowiedniego ( optymalnego do danego materiału ) węglika spiekanego.

Zastosowano tu nowy typ węglika wyprodukowanego w CERATIZIT w nanotechnologii z dodatkiem chromu i niklu. Zdecydowanie twardszy i wytrzymalszy w porównaniu do dotychczas stosowanego. Udoskonalenie składu węglika w połączeniu z nowo opracowanym korpusem zaowocowało wzrostem żywotności o około 40-60 % w zależności od rodzaju przecinanego materiału.

Nowa piła PREMIUM to także nowy typ wyciszeń, który nie tylko znakomicie redukuje hałas, ale także znacznie zwiększa sztywność piły. Wyższa sztywność to także mniejsza możliwość do wzbudzeń i wibracji piły,  a co za tym idzie super jakość krawędzi materiału ciętego oraz zmniejszenie obciążenia silnika obrabiarki.

Nowa technologia produkcji pił zmniejsza ilość zmian narzędzia podczas pracy, pozwalając efektywniej wykorzystać czas pracy maszyny ograniczając koszty produkcji.

Super powtarzalność

Wdrożone zmiany technologiczne przy produkcji pił pozwoliły uzyskać nie tylko produkt z najwyższej półki, ale również produkt powtarzalny. Prowadzenie całego procesu produkcji pod specjalnym nadzorem gwarantuje, że każdy wyrób jest takiej samej odpowiednio dobrej jakości.

Wytrzymałość, żywotność i stabilność pracy pił z serii PREMIUM plasuje ją w ścisłej czołówce narzędzi do cięcia płyt. Udoskonalona geometria ostrza i super twardy, trwały węglik spiekany przekłada się na idealne cięcie redukując,  ilości powstałych braków. Przeprowadzone testy wśród czołowych klientów potwierdzają znaczne zwiększenie żywotności pił z grupy Premium przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości cięcia.

Dzięki zastosowaniu powyższych rozwiązań otrzymujemy produkt, który niewątpliwie zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

www.faba.pl

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Zobacz nowe, rewelacyjne piły z FABY 
Zobacz nowe, rewelacyjne piły z FABY 
Zobacz nowe, rewelacyjne piły z FABY 
Zobacz nowe, rewelacyjne piły z FABY 
Zobacz nowe, rewelacyjne piły z FABY 
Zobacz nowe, rewelacyjne piły z FABY 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony