ReklamaFestool odkurzacze CT15

narzędzia

Zszywacz elektryczny PROLINE 55050 - narzędzie ułatwiające pracę

Zszywacz elektryczny PROLINE 55050 - narzędzie ułatwiające pracę

Profix

Zszywacze elektryczne to proste konstrukcyjnie, ale bardzo przydatne urządzenia. W porównaniu ze swoimi ręcznymi odpowiednikami zapewniają bardzo wysoki komfort pracy. Wpływają też na jej szybkość oraz co najważniejsze nie męczą dłoni.

W sprzedaży pojawił się nowy zszywacz elektryczny Proline oznaczony jako 55050. Jak przystało na narzędzie tej marki jest on solidnie wykonany. Do jego produkcji użyto najwyższej jakości materiałów. Zadbano także o dobre spasowanie elementów.

Dzięki temu zszywki się nie zacinają, są wbijane z zadaną siłą. Jednym słowem maszyna charakteryzuje się wysoką kulturą pracy i jest przy tym wygodna w użytkowaniu. Ma wyprofilowany uchwyt główny oraz język spustowy. Pokrętła regulacyjne są czytelnie oznaczone i bardzo dobrze rozmieszczone.

Zszywacz elektryczny Proline 55050 obsługuje zszywki typu A/53 oraz D/53F oraz sztyfty typu E/J, jest zatem urządzeniem uniwersalnym. Wyposażony jest w zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem. Zszywacza nie uruchomimy do momentu, kiedy nie zostanie dociśnięty z odpowiednią siłą do podłoża.

Na korpusie urządzenia znajdziemy regulator siły wbicia zszywki oraz zmiany rodzaju użytych zszywek. W pierwszym przypadku regulacja następuje poprzez zmianę położenia okrągłego pokrętła umieszczonego na tylnej ściance narzędzia. W drugim przypadku po zmianie rodzaju zszywek możemy dopasować tryb pracy do średnicy zastosowanej zszywki.

https://portalnarzedzi.pl/wp-content/uploads/2019/08/55050_01_PROLINE_X.jpg

Oprócz wysokiej jakości użytych materiałów i idealnego spasowania atutem zszywacza elektrycznego Proline 55050 jest długi, bo aż 3-metrowy kabel zasilający. Umożliwia on swobodne operowanie maszyną w miejscu pracy. Dużym ułatwieniem jest również niezwykle prosty sposób zakładania zszywek i ich późniejsze uzupełnianie. Robi się to intuicyjnie i szybko.

Nowy zszywacz elektryczny Proline 55050 z dużą łatwością radzi sobie z wbijaniem dużych zaszywek w twarde drewno. Jest idealnym rozwiązaniem dla małych zakładów stolarskich, tapicerskich oraz wszystkich, którzy wybierają wygodne i sprawdzone rozwiązania.

Wiecej: https://www.proline-tools.com.pl/pl/narzędzia/zszywacz-elektryczny-55050

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony