ReklamaRehau obrzeża

maszyny do obróbki drewna

60-lecie HOMAG. Szykuje się 60 dni wyjątkowych wydarzeń

60-lecie HOMAG. Szykuje się 60 dni wyjątkowych wydarzeń

HOMAG

Z okazji 60-lecia firma HOMAG zaprasza na HOMAG Treff. To 60 dni pełnych ciekawych produktów, innowacyjnych rozwiązań, nowoczesnych technologii i nowości w zakresie obróbki drewna.

Tegoroczne targi będą inne niż wszystkie. Mając na uwadze dotychczasowo obowiązującą tradycję uczestniczenia w targach bezpośrednio na miejscu, możliwa jest indywidualna rejestracja na wybrane przez siebie wydarzenie. Będzie to doskonała okazja, aby na żywo zapoznać się z ofertą firmy.

Wszystkie informacje dotyczące terminów, lokalizacji, wydarzeń stacjonarnych i tych online podczas tegorocznego HOMAG Treff, dostępne są w kalendarium wydarzeń na stronie: https://www.homag.com/pl/nowosci-i-wydarzenia/homag-treff

60-lecie firmy HOMAG to 6 dekad sukcesu osiągniętego poprzez partnerstwo i otwartość, 720 miesięcy nowatorskich rozwiązań, dzięki wprowadzanym innowacjom i niezawodności w działaniu, 3128 tygodni zrównoważonego rozwoju dzięki odpowiedzialności - a wszystko to z miłości do drewna.

- Tyle zmieniło się przez te wszystkie lata, jedno pozostaje jednak niezmienne: sukces, który zrodził się z myślą o innych. Odnosimy sukces tylko wtedy, kiedy nasi klienci go odnoszą – deklaruje przedsiębiorstwo na swojej stronie internetowej.

Grupa HOMAG jest światowym liderem i dostawcą zintegrowanych rozwiązań technologicznych w dziedzinie obróbki drewna zarówno dla małych, średnich zakładów produkcyjnych, jak i również tych produkujących na skalę światową.

Jako globalny gracz dysponuje międzynarodową siecią zakładów produkcyjnych oraz spółek handlowych i serwisowych. Poprzez około 6600 naszych pracowników jesteśmy obecni w ponad 100 krajach, a nasz szacunkowy udział w rynku wynosi ponad 30 procent.

Grupa HOMAG oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązanie począwszy od zakupu urządzenia, montażu maszyn, ich ustawienia i serwisie, aż po nowoczesne oprogramowania gwarantujące produkcję na najwyższym poziomie.

Za pomocą wysoce specjalistycznych maszyn i instalacji HOMAG Group klienci produkują meble salonowe i biurowe oraz kuchenne, parkiety i podłogi laminowane, okna, drzwi, schody lub kompletne systemowe domy drewniane.

Oferta obejmuje zarówno pojedyncze maszyny dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i kompletnie sprzężone linie produkcyjne przeznaczone do wysoce uprzemysłowionej, indywidualnej produkcji mebli. Szeroko zakrojony pakiet usług związanych z produkowanymi maszynami i instalacjami, jak również odpowiednie oprogramowanie sterujące, czynią naszą ofertę czymś wyjątkowym.

www.homag.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony