ReklamaFelder Group Polska

maszyny do obróbki drewna

Dlaczego warto zainteresować się ploterami Sarnox?

Dlaczego warto zainteresować się ploterami Sarnox?

Sarnox

Automatyzacja procesów produkcyjnych już dawno zawitała do praktycznie wszystkich firm działających w branży meblarskiej. Dlatego w większości hal produkcyjnych znajdziemy również plotery frezujące. Warto dokładnie przyjrzeć się tym produkowanym przez polską firmę Sarnox.

Nieważne czy prowadzisz niewielki zakład produkujący meble czy jesteś jednym z potentatów na rynku tej branży. Musisz i tak oprzeć swoją produkcję na odpowiedniej jakości urządzeniach. Ważne aby były to maszyny wydajne, niezawodne oraz względnie nie obciążające budżetu Twojego przedsiębiorstwa.

Dlaczego plotery frezujące? Pozwalają na znaczne usprawnienie procesów produkcyjnych firmy. Umożliwiają wytwarzanie jednakowych oraz powtarzalnych elementów, które łatwo można wyprodukować w dużych ilościach przy zachowaniu wysokiej jakości i precyzji.

Plotery CNC – urządzenia nowoczesne i precyzyjne

Plotery frezujące to nowoczesne i precyzyjne maszyny CNC przeznaczone do obróbki skrawaniem szerokiej gamy materiałów: drewna, płyt wiórowych, MDF, OSB, sklejek, tworzyw sztucznych PCV, plexi czy dibondu. Dlatego mają tak szerokie zastosowanie w przemyśle drzewnym, meblarskim oraz reklamowym.

SARNOX – w czym się specjalizuje?

Decydując się na zakup takiego urządzenia warto zainteresować się również producentem. Dobrze, jeśli takie przedsiębiorstwo funkcjonuje w naszym kraju, ma tu swoje biuro, halę produkcyjną i dostępny serwis urządzeń. Firma SARNOX specjalizuje się w produkcji i sprzedaży ploterów oraz obrabiarek CNC. W swojej ofercie posiada maszyny odpowiednie zarówno dla mniejszych warsztatów, jak i te spełniające wymagania profesjonalnych wyspecjalizowanych zakładów. Co istotne, oferuje plotery frezujące o dowolnym rozmiarze stołu roboczego. Takie urządzenie zmieści się więc nawet na niewielkiej powierzchni produkcyjnej.

- W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę techniczną nasza firma jest w stanie dobrać najlepsze dla zastosowań klienta urządzenia, które przechodzą złożone testy produkcyjne. Dzięki temu wiadomo, jakie rozwiązania należy zastosować w danej firmie – przekonują specjaliści Sarnox.

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Olbrzymią zaletą ploterów tego producenta jest konstrukcja wykonana ze stali z dodatkami żeliwnymi. To zaś zapewnia maszynie dużą sztywność i wytrzymałość na przeciążenia oraz tłumienie drgań. Jest to istotny element plotera, który przecież przekłada się na dokładność pracy maszyny.

Plotery są wyposażone w profesjonalne bezszczotkowe wrzeciono wysokiej klasy chłodzone cieczą na łożyskach ceramicznych. Dodatkowe serwonapędy zapewnią operatorowi wysoki komfort pracy.

Ploter można wyposażyć również we wrzeciono z automatyczną wymianą narzędzi i magazyn narzędzi. Ta opcja pozwala znacznie skrócić i ułatwić czas obróbki z zastosowaniem wielu narzędzi. Natomiast ploter doposażony we wrzeciono z dodatkową 4 osią C i agregatem kątowym pozwala na obróbkę rozbudowanego projektu podczas tylko jednego procesu.

Przyjazny interfejs, proste sterowanie

Plotery Sarnox posiadają dodatkowo intuicyjny interfejs oraz przyjazny system sterowania, dzięki czemu mogą być używane nawet przez początkujących użytkowników. Nie ma mowy o popełnieniu błędu.

Sterowanie maszyną odbywa się za pomocą kontrolera, który posiada własny procesor oraz pamięć operacyjną. W zależności od obróbki, plotery frezujące są wyposażone w stoły z rowkami teowymi lub w systemy próżniowego mocowania materiału. To natomiast znacznie ułatwia mocowanie płyt.

Dostępna jest również wersja hybrydowa stołu. Do opcji stołu próżniowego (hybrydowego) oferowane są wysokiej jakości pompy próżniowe oraz wentylatory podciśnieniowe.

- Na życzenie klienta maszyny mogą zostać uzupełnione o dodatkowe opcje. Przydatna może okazać się automatyczna wymiana narzędzia bądź system chłodzenia narzędzia czy odciągu wiór – dodają specjaliści firmy Sarnox.

O firmie SARNOX

Firma SARNOX specjalizuje się w produkcji ploterów i obrabiarek CNC, wykorzystując wiedzę i doświadczenie zgromadzone przez lata działalności w branży. Realizując założone cele stała się marką coraz bardziej rozpoznawalną i cenioną zarówno w mniejszych warsztatach, jak również w profesjonalnych wyspecjalizowanych firmach.

Producent oferuje nowoczesne i precyzyjne maszyny CNC o różnych gabarytach przeznaczone do obróbki skrawaniem szerokiej gamy materiałów: drewna, płyt wiórowych, MDF, OSB, sklejek, kamienia, metali, tworzyw sztucznych, a także pianki.

Każdy ploter CNC, który znajdzie się w ofercie marki SARNOX musi być funkcjonalny dla użytkownika, spełniać standardy jakościowe, być precyzyjny a przy tym wszystkim dostępny w atrakcyjnej cenie dla klienta. Produkowane maszyny przechodzą złożone testy produkcyjne, dzięki czemu wiadomo jakie rozwiązania należy zastosować w danej firmie.

Lata doświadczenia pozwoliły firmie dokładnie poznać potrzeby klientów. To skutkuje wiedzą, jakie rozwiązania technologiczne najlepiej się sprawdzają.

SARNOX
ul.Spółdzielcza 3B
37-415 Zaleszany
E-mail: biuro@sarnox.pl
www.sarnox.pl

Wizytówka firmy: https://www.mebleinfo.pl/firmy/sarnox,994

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

 • ~ Inwestor 2 4 miesiące temu Nie Polecam. Podejście właściciela do klientów to jedna wilka kpina, serwis kompletnie nie zna się na swojej robocie, nie potrafią naprawić swojej maszyny, Firma porażka, omijajcie ją z daleka.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Oszukany 1 ponad rok temu sarnox to chiński siet poczytajcie w internecie
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony