ReklamaSenoplast - bez plam

maszyny do obróbki drewna

Fachowa obróbka drewna? Dobre Maszyny Ci to ułatwią!

Fachowa obróbka drewna? Dobre Maszyny Ci to ułatwią!

Branża meblarska oraz budowlana są bardzo wymagające. Tu ważna jest wyjątkowa dbałość o poddawane obróbce materiały. Duńska marka Ceetec, której produkty oferuje firma Dobre Maszyny, od ponad 50 lat prężnie wspiera branżę meblarską. 

Profesjonalne urządzenia Ceetec do aplikacji środków służących ochronie drewna, płyt MDF, a także materiałów fornirowanych są w przemyśle meblarskim i budowlanym niezastąpione!

Maszyna na piątkę z plusem
Urządzeniami marki Ceetec, które już zdobyły uznanie przedsiębiorców, są polewarki szczotkowe. To zaawansowane technicznie maszyny, które malują oraz impregnują drewno wodorozcieńczalnymi produktami. Sprawdzają się zwłaszcza u producentów desek tarasowych i elewacyjnych, czy drewna konstrukcyjnego.

Automat lakierniczy z oferty firmy Dobre Maszyny, polewarka szczotkowa IPM 380×250 Combi marki Ceetec, przeznaczona do elementów max. przekroju 380×250 mm, to niezawodny sprzęt, który sprawdzi się jako samodzielna jednostka produkcyjna lub urządzenie w linii produkcyjnej. Łączy w sobie technologie kilku maszyn: umożliwia impregnowanie przez polewanie i szczotkowanie, a także aplikację w formie natryskowej - pistoletami automatycznymi AIR LESS.

Niezawodny model IPM 380×250 Combi umożliwia nakładanie na drewno impregnatu oraz warstwy wierzchniej, łącząc w ten sposób funkcje malowania pędzlem oraz malowania natryskowego. Efekt jest wysoce satysfakcjonujący, ponieważ w trakcie malowania farba jest „wcierana” w drewno, a natryskiwanie preparatem zapewnia doskonałe wykończenie całego procesu. Połączenie tych dwóch technologii w jednej maszynie oznacza optymalną funkcjonalność i oszczędność, które z pewnością docenisz!

Zobacz, jak działa Ceetec IPM 380×250 Combi: 

Autoryzowanym przedstawicielem firmy Ceetec w Polsce jest firma Dobre Maszyny z Centawy w województwie opolskim. 

www.dobre-maszyny.eu

Dobre Maszyny S.C.
Ul. Jemielnicka 1a
47-134 CENTAWA
e-mail: kontakt@dobre-maszyny.eu
Bogdan: +48 883 342 453
Marcin: +48 883 342 544

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony