ReklamaFelder Group Polska

maszyny do obróbki drewna

Z okazji 60-lecia HOMAG przygotował specjalne promocje dla klientów

Z okazji 60-lecia HOMAG przygotował specjalne promocje dla klientów

HOMAG

„60-lecie firmy HOMAG. Z miłości do drewna” – tak można podsumować piękny jubileusz funkcjonowania na rynku tej znanej marki. Z tej okazji HOMAG dla klientów przygotował specjalne promocje, z których warto skorzystać.

„Od 1960 roku rozwijamy się wspólnie z naszymi klientami tworzymy branżę. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście. W podziękowaniu za dotychczasową współpracę przygotowaliśmy specjalną ofertę jubileuszową YOUR PLUS” – informuje marka HOMAG.

Eksperci firmy przygotowali atrakcyjne pakiety związane z wyposażeniem, oprogramowaniem, aplikacjami, usługami serwisowymi i szkoleniami, które możesz wybrać przy zakupie maszyny objętej specjalną promocją.

Te dodatkowe moduły znacznie ułatwią i usprawnią codzienną pracę.

„Zależy nam na rozwoju Twojej firmy, dlatego jako niezawodny partner proponujemy innowacyjne, nowoczesne i nastawione na przyszłość rozwiązania” – informuje marka HOMAG.

Więcej informacji na stronie: https://www.homag.com/pl/produkty/your-plus

Grupa HOMAG jest światowym liderem i dostawcą zintegrowanych rozwiązań technologicznych w dziedzinie obróbki drewna zarówno dla małych, średnich zakładów produkcyjnych, jak i również tych produkujących na skalę światową.

Marka dysponuje międzynarodową siecią zakładów produkcyjnych oraz spółek handlowych i serwisowych w ponad 100 krajach.

Grupa HOMAG oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązanie cyfrowe począwszy od zakupu urządzenia, montażu maszyn, ich ustawienia i serwisie, aż po nowoczesne oprogramowania gwarantujące produkcję na najwyższym poziomie.

Za pomocą wysoce specjalistycznych maszyn i instalacji HOMAG Group klienci firmy produkują meble salonowe i biurowe oraz kuchenne, parkiety i podłogi laminowane, okna, drzwi, schody lub kompletne systemowe domy drewniane.

Oferta HOMAG obejmuje zarówno pojedyncze maszyny dla firm rzemieślniczych, jak i kompletnie sprzężone linie produkcyjne przeznaczone do wysoce uprzemysłowionej, indywidualnej produkcji mebli. Szeroko zakrojony pakiet usług związanych z produkowanymi maszynami i instalacjami, jak również odpowiednie oprogramowanie sterujące, czynią naszą ofertę czymś wyjątkowym.

Homag 60-lecie

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony